POZVÁNKA NA GALAVEČER PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY CHODECKÉ HODINOVKY A DOPROVODNÝCH ZÁVODŮ DNE 16.ŘÍJNA V RUMBURKU / EINLADUNG ZUM GALAABEND FÜR ALLEN TEILNEHMERN DES STUNDENGEHENS UND RAHMENBEWERBE AM 16.OKTOBER IN RUMBURK

ubytovaniVšechny účastníky chodecké hodinovky a doprovodných závodů srdečně zveme na SLAVNOSTNÍ GALAVEČERkterý se bude konat v Resortu DYMNÍK dne 16.října 2021 od 19:00hod

Resort Dymník se nachází na kopci vyhaslé sopky 3 kilometry od města Rumburk. Skládá se ze dvou samostatných budov, v jejichž těsné blízkosti se rozprostírají lesy a louky, nad kterými se tyčí rozhledna Dymník. 

Wir laden recht herzlich allen Teilnehmer des Stundengehens und Rahmenbewerbe zum GALAABEND ein, der am 16.Oktober ab 19:00Uhr im Resort DYMNIK stattfindet. 

Das Resort Dymník liegt auf einem Hügel eines erloschenen Vulkans, 3 Kilometer von der Stadt Rumburk entfernt. Es besteht aus zwei separaten Gebäuden, in deren unmittelbarer Nähe sich Wälder und Wiesen befinden, über denen sich der Aussichtsturm Dymník erhebt.

RESORT DYMNÍK www.dymnik.cz