V řadě evropských destinací a v tuzemsku se v závěru roku konaly tradiční silvestrovské běhy. A naši chodci byli také pořádně vidět v Praze a v Linzi.

V pražských Riegrových sadech při tradičním již 63. ročníku silvestrovského běhu Jardy Štercla zvítězil Lukáš Gdula, když si na trati 3.100m doslova "pohrál" se všemi běžeckým specialisty a dokonce si poradil i s běžeckým esem Petrem Pechkem. V rakouském Linzi Pepa Smola při své premiéře  doběhl v hlavním závodě na trati 6.000m při velké konkurenci na 14.místě ve své kategorii, celkově se toho závodu zúčastnilo 1.200 závodníků.

Wer kennt diesen Mann ?

181231 Smola in LinzAttachment 1Große Überraschung! Er wird auch in Berlin am Auftakt unserer Masters-Serie 2019 teilnehmen. Und es wird noch mehr passieren… Das Bild wurde, ganz aktuell, beim Sylvesterlauf 2018 in Linz aufgenommen. Jetzt verschlägt es den Weltenbummler nach Berlin. Exclusiv präsent auch beim Gehsportnetzwerk, GSN! Wird da aus dem Interesse mehr? Vielleicht gar als neues Mitglied im GSN? Weitere Info´s im GSN-Blog.