- Redaktor
Lenky Slabáková - Borovičková tlačí na vedení Naomi Maják v ženách a v mužích jasná dominace Martina Nedvídka. Následující 5.kolo poháru se odehraje při Pražské chodecké hodinovce 19.10.2024!!!
Lenka Slabak und Borovicka machen richtig Druck auf die Führung von Naomi Majak bei den Frauen, und bei den Männer dominiert Martin Nedvidek ganz klar. Nächste Runde Nr.: 5 des Pokales wird bei dem Pragerbahngehen am 19.10.2024 stattfinden!!!
Závodem v Rumburku 22.6.2024 vstoupil Pohár MUDr.Petra Brandejského do své druhé poloviny. Neúčasti Noemi Maják využily obě zkušené Lenky (Borovičková a Slabáková) k výraznému snížení dosavadního náskoku kadaňské žákyně, takže boj o prvenství v dámských kategoriích bude jistě ještě napínavý až do konce, zvlášť, když do souboje jistě zasáhne i juniorka Ema Kyselicová.
V kategorii mužů využil Martin Nedvídek domácího přostředí k zvýšení své dominance, na dalších místech soupeří mládí (Plecháček a Rösler) se zkušeností (Kovář, Řežábek).
Připomínám, že do celkového hodnocení se započítává 5 nejlepších výkonů ze všech závodů. Z dosavadních 4 kol má již každý z účastníků nějakou tu pauzu, takže v závěrečných dvou závodech se započítává každý výkon. Těším se na Vaši účast 19.10. při Pražské hodinovce a 26.10. při vyvrcholení Poháru v německé Žitavě.
František Párys - koordinátor poháru
Zpracování tabulky / Auswerten: František Párys // Bodovací systém / Punktsystem: Udo Schaeffer - www.geherpokal.de
RESULTS AFTER THE 4TH ROUND OF THE BRANDEJSKY CUP
Muži: | |||||||||
Poř.: | Jméno | Kategory | Klub/Stát | Poděbrady | D-H-D | Praha-Brandýs | Rumburk | Celkem | |
1 | NEDVÍDEK Martin | M45 | AC Rumburk, z.s. | 98 | 111 | 106 | 315 | ||
2 | PLECHÁČEK Ondřej | M 16/17 | AC Turnov, z. s. | 87 | 87 | 87 | 261 | ||
3 | KOLÁŘ Rostislav | M35 | SK Hranice z.s. | 84 | 85 | 89 | 258 | ||
4 | ŘEŽÁBEK Michal | M | Spartak Praha 4 | 66 | 68 | 63 | 197 | ||
5 | RÖSLER Marek | M 16/17 | AC Mladá Boleslav z.s. | 85 | 93 | 178 | |||
6 | ŠOLC Luděk | M 60 | AC Mladá Boleslav z.s. | 83 | 85 | 168 | |||
7 | KALÁT Josef | M65 | AK Bílina | 80 | 79 | 159 | |||
8 | JANOUŠEK Jiří | M 70 | TJ Jiskra Otrokovice | 81 | 76 | 157 | |||
9 | VEJVANČICKÝ Vojtěch | M 16/17 | AC Rumburk, z.s. | 81 | 75 | 156 | |||
10 | SCHAEFFER Udo | M70 | Germany | 79 | 72 | 151 | |||
11 | ADAM Petr | M 70 | SK Nové Město nad Metují | 67 | 68 | 135 | |||
12 | KOVANDA Jiří | M 75 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 67 | 67 | 134 | |||
13 | WEIS Jakub | M 14/15 | AK Slovan Duchcov | 67 | 65 | 132 | |||
14 | UHER Jan | M | SK Nové Město nad Metují | 63 | 66 | 129 | |||
15 | PTÁK Jaroslav | M75 | ASK Děčín | 58 | 60 | 118 | |||
16 | SLAMĚNÍK Marek | M 45 | AK Slovan Duchcov | 53 | 63 | 116 | |||
17 | HERMAN Zbyněk | M 55 | Lokomotiva FOSFA Břeclav | 61 | 54 | 115 | |||
18 | LAPKA Miloslav | M65 | T. J. Sokol České Budějovice | 115 | 115 | ||||
19 | MAREK Stanislav | M 80 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 41 | 37 | 33 | 111 | ||
20 | SCHRÖTER Uwe | M 65 | Germany | 102 | 102 | ||||
21 | ROSENBAUM Lukáš | M 16/17 | Slovakia | 101 | 101 | ||||
22 | KUKLA Albert | M18/19 | USK Brno | 100 | 100 | ||||
23 | BÁTOVSKÝ Šimon | M 16/17 | Slovakia | 95 | 95 | ||||
24 | KULIEŠA Libertas | M 16/17 | Lithuania | 94 | 94 | ||||
25 | SCHMIDT Matti | M 16/17 | Germany | 94 | 94 | ||||
26 | ROHRSSEN Lasse | M 16/17 | Germany | 92 | 92 | ||||
27 | MENCEL Tomáš | M | Slovakia | 92 | 92 | ||||
28 | SVOBODA Hynek | M 14/15 | Atletika Poruba z.s. | 88 | 88 | ||||
29 | SMOLA Josef | M60 | SMOLA CHŮZE Praha | 88 | 88 | ||||
30 | FLIEGL Miroslav | M70 | PSK Olymp Praha, z.s. | 86 | 86 | ||||
31 | HLOH Jaromír | M | Lokomotiva FOSFA Břeclav | 86 | 86 | ||||
32 | ZAJÍC Jan | M 70 | Hvězda Pardubice z.s. | 42 | 43 | 85 | |||
33 | LUNIEWSKI Mirosław | M 65 | Poland | 84 | 84 | ||||
34 | TSE Chun Hung | M 40 | Hong Kong | 83 | 83 | ||||
35 | MALÍK Ondrej | M 60 | Slovakia | 82 | 82 | ||||
36 | HEJKRLÍK Filip | M 45 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 80 | 80 | ||||
37 | SLAMĚNÍK Arnošt | M 14/15 | AK Slovan Duchcov | 78 | 78 | ||||
38 | MAŁECKI Waldemar | M 65 | Poland | 77 | 77 | ||||
39 | SAULGRIEZIS Ilmars | M 65 | Latvia | 77 | 77 | ||||
40 | KROMPAŠČÍK Šimon | M 16/17 | Slovakia | 76 | 76 | ||||
41 | GIEBELER Helmut | M 70 | Germany | 76 | 76 | ||||
42 | SUCHÝ Pavel | M45 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 74 | 74 | ||||
43 | MYŠKA Miroslav | M 14/15 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 73 | 73 | ||||
44 | LEHMANN Stefan | M 70 | Germany | 73 | 73 | ||||
45 | ZAJÍC Jakub | M35 | TJ Sokol Kolín-atletika | 32 | 40 | 72 | |||
46 | JÓN Jiří | M55 | SK Nové Město nad Metují | 70 | 70 | ||||
47 | HÖLTERS Bernd Ocker | M 75 | Germany | 69 | 69 | ||||
48 | SIMON Zdeněk | M60 | Univerzitní sportovní klub Praha | 69 | 69 | ||||
49 | SEHNAL Adrien | M70 | SC Radotín Praha | 68 | 68 | ||||
50 | VARGA Ondřej | M 14/15 | Lokomotiva FOSFA Břeclav | 67 | 67 | ||||
51 | HERMAN Daniel | M 14/15 | Lokomotiva FOSFA Břeclav | 67 | 67 | ||||
52 | BORISON Stanislav | M | AC Rumburk, z.s. | 67 | 67 | ||||
53 | KIEPERT Horst | M 70 | Germany | 66 | 66 | ||||
54 | BONNESS Hartmut | M 80 | Germany | 66 | 66 | ||||
55 | SECK Patrick | M 55 | Germany | 65 | 65 | ||||
56 | JINDRA Petr | M50 | PSK Olymp Praha, z.s. | 65 | 65 | ||||
57 | VAN BREMEN Jacques | M 40 | Germany | 64 | 64 | ||||
58 | DANKOVIČ Daniel | M 16/17 | Slovakia | 63 | 63 | ||||
59 | VOJTÍŠEK Tomáš | M50 | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 63 | 63 | ||||
60 | SOUČEK Ondřej | M10/11 | TJ Rumburk | 60 | 60 | ||||
61 | TOPOR Čeněk | M 16/17 | Orel Vyškov | 59 | 59 | ||||
62 | VYMYSLICKÝ Tomáš | M45 | Lokomotiva FOSFA Břeclav | 59 | 59 | ||||
63 | ZEIBERT Milan | M60 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 59 | 59 | ||||
64 | SLAMĚNÍK Bořivoj | M10/11 | AK Slovan Duchcov | 59 | 59 | ||||
65 | ČEREPUŠŤÁK Ondřej | M 75 | AC Čáslav z.s. | 58 | 58 | ||||
66 | TOLLE Uwe | M 65 | Germany | 57 | 57 | ||||
67 | FIŠER Pavel | M55 | Atletika Stodůlky z.s. | 57 | 57 | ||||
68 | POLÁŠEK Vít | M | Atletika Havířov 1965 | 55 | 55 | ||||
69 | ŽEŽULKA Martin | M | Atletika Stodůlky z.s. | 54 | 54 | ||||
70 | DOUBEK Jaroslav | M | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 52 | 52 | ||||
71 | ČERNÝ Jaroslav | M35 | TJ LIAZ Jablonec, z.s. | 52 | 52 | ||||
72 | POLÁŠEK Jan | M40 | Atletika Havířov 1965 | 52 | 52 | ||||
73 | ZAJÍČEK Richard | M 16/17 | Univerzitní sportovní klub Praha | 51 | 51 | ||||
74 | URBÁNEK Tobiáš | M18/19 | TJ Sokol Praha Královské Vinohrady | 49 | 49 | ||||
75 | ŠIMONEK Pavel | M55 | Hvězda Pardubice z.s. | 49 | 49 | ||||
76 | BROT Daniel | M 70 | Switzerland | 44 | 44 | ||||
77 | BALICZ Daniel | M | AC Mladá Boleslav z.s. | 44 | 44 | ||||
78 | MAŠATA Jiří | M 60 | Czech Republic | 42 | 42 | ||||
79 | RŮŽENECKÝ Petr | M65 | ASK Dipoli z.s. | 42 | 42 | ||||
80 | OŽANA Lukáš | M | Atletika Havířov 1965 | 41 | 41 | ||||
81 | STŘECHA Antonín | M 14/15 | SK Jeseniova | 41 | 41 | ||||
82 | DOBEŠ Šimon | M 12/13 | AC Praha 1890 | 40 | 40 | ||||
83 | NEJEDLÝ Matěj | M18/19 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 38 | 38 | ||||
84 | KAPUSTA Miroslav | M 70 | Slovakia | 37 | 37 | ||||
85 | BECHYŇSKÝ Josef | M70 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 36 | 36 | ||||
86 | DRAŽAN Matyáš | M 12/13 | TJ LIAZ Jablonec, z.s. | 30 | 30 | ||||
87 | TARDI Emmanuel | M 55 | France | 27 | 27 | ||||
88 | CHMELÍK Tomáš | M | Atletika Havířov 1965 | 23 | 23 | ||||
89 | NAVRÁTIL Marek | M 16/17 | ASK Děčín | 22 | 22 | ||||
90 | SILNÝ Filip | M 16/17 | AK Kroměříž | 18 | 18 | ||||
91 | STEJSKAL Ladislav | M45 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 12 | 12 | ||||
92 | SEDLÁČEK Ondřej | M40 | SC Radotín Praha | 7 | 7 | ||||
93 | CHMELÍK Richard | M | Atletika Havířov 1966 | 7 | 7 | ||||
94 | KADLEC Miroslav | M45 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 5 | 5 | ||||
95 | MATRAS Petr | M40 | TJ Sokol Praha Královské Vinohrady | 1 | 1 | ||||
Ženy: | |||||||||
Poř.: | Jméno: | Kategorie: | Klub/Stát: | Poděbrady | D-H-D | Praha-Brandýs | Rumburk | Celkem | |
1 | MAJÁK Noemi | W 14/15 | BK F-C Kadaň, z.s. | 82 | 79 | 95 | 256 | ||
2 | BOROVIČKOVÁ Lenka | W 50 | SK Nové Město n.M. | 75 | 83 | 82 | 240 | ||
3 | SLABÁKOVÁ Lenka | W 55 | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 81 | 77 | 71 | 229 | ||
4 | KYSELICOVÁ Ema | W 18/19 | Spartak Praha 4 | 57 | 67 | 69 | 193 | ||
5 | REINOVÁ Miloslava | W55 | AC Rumburk, z.s. | 61 | 68 | 129 | |||
6 | NETOLICKÁ Martina | W 40 | AC Slovan Liberec | 61 | 66 | 127 | |||
7 | SKUPIEŃOVÁ Nela | W 16/17 | AK Šternberk z.s. | 57 | 70 | 127 | |||
8 | JURKULÁKOVÁ Adéla | W 16/17 | AK Šternberk z.s. | 59 | 65 | 124 | |||
9 | KRATOCHVÍLOVÁ Kateřina | W 12/13 | AC Rumburk, z.s. | 53 | 61 | 114 | |||
10 | ZÁMEČNÍKOVÁ Kristína | W 16/17 | Slovakia | 100 | 100 | ||||
11 | PERNICKÁ Dominika | W 14/15 | Slovakia | 98 | 98 | ||||
12 | VEGA GONZALEZ Irene | W 16/17 | Spain | 97 | 97 | ||||
13 | ŠTEFÁČKOVÁ Nela | W 16/17 | TJ Dvůr Králové n/L,z.s. | 42 | 55 | 97 | |||
14 | SCHRÖTER Brit | W 50 | Germany | 94 | 94 | ||||
15 | FRANKLOVÁ Alžběta | W 18/19 | SK Jeseniova | 93 | 93 | ||||
16 | KUSÁ Petra | W 16/17 | Slovakia | 90 | 90 | ||||
17 | LASICOVÁ Nina | W 12/13 | Slovakia | 89 | 89 | ||||
18 | SOFKOVÁ Natália | W 12/13 | Slovakia | 88 | 88 | ||||
19 | SABOVÁ Madalena | W 14/15 | AC Rumburk, z.s. | 32 | 54 | 86 | |||
20 | KOVÁRIKOVÁ Liana | W 12/13 | Slovakia | 85 | 85 | ||||
21 | ACKERMANN Lara | W 16/17 | Germany | 82 | 82 | ||||
22 | ANXIONNAT Claudine | W 70 | Fance | 82 | 82 | ||||
23 | KARINAUSKAITE Adrijana | W 16/17 | Lithuania | 81 | 81 | ||||
24 | WALTER Zuzka | W 16/17 | Germany | 79 | 79 | ||||
25 | VÖLKEL Laura | W 16/17 | Germany | 79 | 79 | ||||
26 | VAŇKOVÁ Viktorie | W 14/15 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 78 | 78 | ||||
27 | CARNIEL Maria-Lena | W 16/17 | Germany | 78 | 78 | ||||
28 | VRANKOVÁ Ivana | W 50 | TJ Sokol Opava | 77 | 77 | ||||
29 | LOPATKOVÁ Petra | W 14/15 | Slovakia | 76 | 76 | ||||
30 | BANDOLY Mia | W 16/17 | Germany | 76 | 76 | ||||
31 | LACHEOVÁ Eleonora | W 14/15 | AC Rumburk, z.s. | 32 | 44 | 76 | |||
32 | KRASULOVÁ Adéla | W 14/15 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 75 | 75 | ||||
33 | ŘÍHOVÁ Eliška | W 16/17 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 75 | 75 | ||||
34 | PETŘÍKOVÁ Johana | F | Spartak Praha 4 | 73 | 73 | ||||
35 | CINTULOVÁ Agáta | W 14/15 | Slovakia | 70 | 70 | ||||
36 | SUPEKOVÁ Sofia | W 16/17 | Slovakia | 70 | 70 | ||||
37 | POHLOVÁ KUČEROVÁ Štěpánka | W35 | TJ Sokol Hradec Králové | 70 | 70 | ||||
38 | DOJČAROVÁ Aneta | W 16/17 | AK ŠKODA Plzeň | 69 | 69 | ||||
39 | ZIKMUNDOVÁ Jana | F | AC Turnov z.s. | 69 | 69 | ||||
40 | ILLING Nika | W 16/17 | Germany | 67 | 67 | ||||
41 | GUTISOVÁ Natália | W 16/17 | Slovakia | 66 | 66 | ||||
42 | PITTNEROVÁ Tereza | F | AC Turnov z.s. | 64 | 64 | ||||
43 | KOZLOVÁ Ludmila | W 16/17 | Atletika Prachatice | 64 | 64 | ||||
44 | GOLLE Constanze | W 40 | Germany | 63 | 63 | ||||
45 | KRINWALDOVÁ Lucie | W 18/19 | AC Mladá Boleslav z.s. | 63 | 63 | ||||
46 | JENÍKOVÁ Karolína | W55 | Spartak Praha 4 | 62 | 62 | ||||
47 | RITKOVÁ Alexandra | W 16/17 | Slovakia | 61 | 61 | ||||
48 | NEDVÍDKOVÁ Katka | F | AC Rumburk, z.s. | 61 | 61 | ||||
49 | KOLLÁRIKOVÁ Olívia | W 12/13 | Slovakia | 60 | 60 | ||||
50 | MĚRKOVÁ Bára | W 14/15 | AK Slovan Duchcov | 55 | 55 | ||||
51 | PIVODOVÁ Simona | W 16/17 | Atletika Holešov, z.s. | 55 | 55 | ||||
52 | UVÍROVÁ Vivien | F | Atletika Poruba z.s. | 55 | 55 | ||||
53 | MALIŠOVÁ Veronika | W 14/15 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 54 | 54 | ||||
54 | SMOLÍKOVÁ Veronika | W 18/19 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 54 | 54 | ||||
55 | DROZDKOVÁ Ema | W 16/17 | Atletika Holešov, z.s. | 53 | 53 | ||||
56 | HANYKOVÁ Zuzana | W50 | AC Turnov z.s. | 53 | 53 | ||||
57 | MAREDOVÁ Lucie | W 14/15 | Atletika Jižní Město z.s. | 50 | 50 | ||||
58 | PERNICA Lenka | W 45 | AC Česká Lípa | 49 | 49 | ||||
59 | POLICEROVÁ Kateřina | W 16/17 | AC Česká Lípa | 49 | 49 | ||||
60 | KAUTSKÁ Magdaléna | W10/11 | AC Praha 1890 | 48 | 48 | ||||
61 | NOVÁKOVÁ Petra | F | Atletika Holešov, z.s. | 48 | 48 | ||||
62 | WINTEROVÁ Alena | W70 | TJ Rumburk | 46 | 46 | ||||
63 | DÍKOVÁ Lucie | F | Atletika Poruba z.s. | 45 | 45 | ||||
64 | SCHOLZEOVÁ Veronika | F | SK Nové Město n.M. | 43 | 43 | ||||
65 | SOLAŘOVÁ Gabriela | W 16/17 | Atletika Holešov, z.s. | 42 | 42 | ||||
66 | HAHNELOVÁ Veronika | W 12/13 | AC Rumburk, z.s. | 41 | 41 | ||||
67 | KARSKÁ Nikola | W 16/17 | Atletika Holešov, z.s. | 36 | 36 | ||||
68 | GUCFOVÁ Sofie | F | Spartak Praha 4 | 33 | 33 | ||||
69 | SMAŽILOVÁ Markéta | W 18/19 | Atletika Holešov, z.s. | 33 | 33 | ||||
70 | SKALNÍKOVÁ Julie | F | Atletika Holešov, z.s. | 28 | 28 | ||||
71 | ŠUBRTOVÁ Michaela | W 18/19 | Atletika Holešov, z.s. | 25 | 25 | ||||
72 | JENÍKOVÁ Petra | F | Spartak Praha 4 | 23 | 23 | ||||
73 | FIŠEROVÁ Ludmila | F | Atletika Stodůlky z.s. | 18 | 18 | ||||
74 | ŠÁROVÁ Nela | W10 U | AC Praha 1890 | 15 | 15 | ||||
75 | KREJČÍ VÁCLAVKOVÁ Žaneta | W40 | SK Kotlářka Praha, z.s | 11 | 11 |
- Redaktor
REGISTRACE SPUŠTĚNA / REGISTRATION IS NOW OPEN
REGISTRATION / Přihlášky: https://www.sportt.cz/register/1351
STADIUM DETAILS / Stadion: http://www.ac1890.cz/pages/oddil/kontakt.php
LIST OF REGISTRANS / Seznam přihlášených: https://www.sportt.cz/races/all/startlist/1351
PRIZE MONEY ONE-HOUR TRACK WALK MEN and WOMEN:
1st place - €700, 2nd place - €400, 3rd place - €200, 4th place - €100, 5th place - €50, 6th place - €30
BONUS €2000: for setting a new meeting record of Prague one-hour track walk
Meeting record: men - 14 373 m / women - 13 679 m
ENTRY INFORMATION / Propozice:
- Redaktor
Využije české chodecké duo MARTÍNKOVÁ - HLAVÁČ jedinečnou příležitost probojovat se v sobotní kvalifikaci v Dublinu na OH do Paříže?
SEZNAM JIŽ KVALIFIKOVANÝCH TÝMŮ NA OH DO PAŘÍŽE
22.6. bude pohledem českého fanouška chůze nabitý událostmi. V Rumburku se půjde další kolo Poháru Mudr. Brandejského Svátek chůze se super zábavnou 30 min štafetou.
V Brně se uskuteční MU Česko - Chorvatsko - Maďarsko - Polsko - Slovensko s českou čtveřicí Klimentová - Franklová / Kukla - Novák. Naše reprezentanty nečeká nuda v Brně, ale 25 náročných okruhů na stadionu. Ovšem hlavním tahákem bude jednoznačně boj o poslední letenku do Paříže.
Na stadionu Morton v irském Dublinu se uskuteční poslední kolo boje o účast v olympijské chodecké štafetě. Náš tým ve složení Hlaváč - Martínková je v tuto chvíli na prvním nepostupovém místě (3:08:52). Z MS v Antalyi postoupilo automaticky první 22 štafet. Další 3 postupují časem. Již v listopadu loňského roku bylo jasné, že jedno z míst tzv. “na čas” uzmul Ekvádor výkonem 2:56:49. Ekvádorští chodci se tak ani nenamáhali v Antalyi nastoupit a soutěžili na tratích pro jednotlivce. Dost jasná byla i pozice Peru, které se na 99% kvalifikovalo na stejném závodě v Santiago de Chile - 3:01:14. Pro zbytek světa tak zbývá jedno jediné místečko. V Antalyi se na tuto pozici dostalo Portugalsko. Výkon 3:08:44 je snáze dosažitelný, Američané již doma zkoušeli na čas zaútočit, ale jejich výsledek byl o 13 sec pomalejší portugalců. Irové vytvořili ihned po tureckém závodě speciální “last minute race” na stadionu, kam se mohl přihlásit prakticky kdokoliv. Závod byl do kalendáře WA zapsán okamžitě po tureckém šampionátu a splňuje všechny náležitosti.
V tuto chvíli čítá startovka 7 uchazečů o olympijskou letenku a jeden mezinárodní tým chodců, kteří si to prostě chtějí zkusit. Novozélanďanka Arnika Nelson a Ir Joe Mooney přeci jen nemají výkonnost na to, aby o OH šanci bojovali, ale štafeta je zajímavý formát a stojí za to si ji vyzkoušet.
Boj a jediné místo bude velmi otevřený. Lze očekávat o minuty lepší výkon, než je ten portugalský a je spíše překvapením, že se Portugalci nepřihlásili a místo v Paříži si nepojistí. Klimatické podmínky rozpálené dubnové Antalye a irského Dublinu nelze srovnávat, to hraje sobotnímu závodu do karet.
Největším favoritem bude nesporně tým Keňa A. Kireri Gathimba sice letos nemá žádné mezinárodní závody za sebou, šel jen volné dvacítky v Nairobi a také na jeho poměry nevýraznou desítku za 40:34 v Nairobi. V nadmořské výšce přes 1700 m.nm.. Tento závodník patří mezi ty, kteří loni splnili limit pro OH, 20 km umí pod 79 min a v minulosti byl např. třetí při MS v Ománu. V Dublinu by neměl mít mezi muži konkurenci. Jeho partnerkou bude Ngii, která se v roce 2021 dokázala dostat pod hranici 91 minut na 20 km. Její forma a současná výkonnost je čistě v rámci spekulací, i ona má výkony pouze z Nairobi, 10 000 m bylo sub 47 min. Úroveň Gathimby je však úplně jinde než ostatních mužů. Jak ukázal závod v Turecku, kde byla Kanaďanka výrazně pomalejší než ostatní, lze i takto postoupit, když muž má výkonnost Evana Dunfeeho. A to Gathimba má.
Největšími soupeři Keňanů by měla být česká dvojice Vít Hlaváč a Eliška Martínková. Dle letošních OR jsou na tom oba výborně. Jak všichni víme, bude to především o tom, zda Eliška dokáže udržet techniku. Pokud ano, svůj výkon z Antalye by dokázali vylepšit rázem o několik minut. Pokud půjde Eliška jistě na úrovni např. 46:30 a Vítek k tomu přidá svůj letošní standart, budou mít Keňané co dělat. Přeci jen Ngii Elišky kvalit nedosahuje. Rozhodovat budou muži a rozhodčí.
Těsně za výkonností našich je řecká dvojice (V Turecku 3:10:11). Svěřenec slovenského trenéra Spišiaka Papamichail sice při ME nedokončil, ale letos má zapsaný výkon 1:21:55, což je de facto o 2 minuty lépe než Hlaváč. Jeho partnerka Tsinopoulou má letošní desítku sub 44:36 min (Martínková 43:24), ovšem na 20 km se pod 1:33:00 nedostala a na Martínkovou tak výrazně ztrácí. Nemá však technické problémy jako naše závodnice.
Třetím do party v boji o pařížskou letenku bude nejspíše dvojice z Kazachstánu. Sheiko zapsal v Dudincích 1:22.47 a na Vítka má náskok de facto minuty. Partnerkou mu bude Morozova. V Dudincích předvedla 1:33:10. V Antalyi zapsali Kazaši 3:11:19, na naše chodce tak výrazně ztratili. Stejně jako naši však získali zkušenosti a musí se s nimi počítat.
Poprat se o místo bude chtít i domácí dvojice Brendan Boyce a Kate Veale. Ti v Antalyi pro zranění Brendna nedokončili, touha po startu pod Eiffelovkou je však velká, Boyce se rychle doléčil a musí to zkusit. Výkonnostně by však měli být mimo kategorie postupu.
Dvojice z Hong Kongu předvedla v Antaylii 3:22.04 a jejich pokus je spíše v rovině teoretické.
Mezi nastoupivšími bude i druhá dvojice z Keni, ale i tam je šance v rovině fantazie.
V Dublinu se půjde skvělý závod. Tým rozhodčích má před sebou nelehký úkol. Lze očekávat přísný metr. Do Paříže může jen jeden tým a technicky musí chůze v Paříži obstát.
Všechny týmy se v Antayli poučili, že závod končí opravdu až na cílové pásce. Brazilci bojovali o titul, místo toho skončili v PZ na 3 minuty. Slovenská dvojice Burzalová - Černý šla mimo postup, vše se změnilo v posledních 2 kilometrech, kdy opět úřadovali rozhodčí…
Našim přejeme rychlé nohy a především skvělou techniku. V Antayli chytili 4 trestné minuty. Pokud se tomuto dokáží vyhnout, nemusela by být pro Vítka olympijská účast jen snem. Eliška už jistotu startu má.
Uvidíme, kdo v Dublinu bude v rukou držet letenku směr Paříž. České barvy by se na Martových polích krásně vyjímaly… 🙏
MAPA CHODECKÉ TRATI NA OH PAŘÍŽ:
- Redaktor
Mistrovství ČR dorostu, juniorů a juniorek, tzv. “Gigant” hostila o uplynulém víkendu Ostrava.
Chodecké soutěže otvíral závod na 5 000m dorostu, následovalo 10 000m juniorů a juniorek. Byly to i první medaile, které se v Ostravě rozdělovaly.
Ke stratu na 5000m dorostenců se přihlásilo 5 chodců včetně největšího favorita Mochala z Liberce. Všichni atleti jsou v dorostenecké kategorii prvním rokem. Do čela šel okamžitě Dan Mochal. O vedení se s ním průběžně tahal Marek Rösler z Mladé Boleslavy (tr. Prückner). Za nimi se snažil udržet rychlé tempo turnovský Ondřej Plecháček (tr. Čermáková). První kilometr byl za 4:36 a vedoucí trojice se již výrazně odpojila od dalších dvou závodníků. Na čtvrtém místě šel zcela osamocen rumburský Vojtěch Vejvančický, který byl v nelehké situaci. Děvčata a pátý ze soupeřů byli výrazně pomalejší, tempo 4:36 je však zatím nad jeho síly. Přitom nezačal vůbec špatně, 4:53 je solidní. Po metě tří kilometrů začal z vedoucí trojice rychle odpadat Plecháček, i tak si došel pro bronz v novém kvalitním OR 23:54.63.
Po dalších 400 m začal ztrácet i Rösler, zatímco Mochal, svěřenec Františka Párysa, který však již současné trénuje na soustředěních v Itálii se skupinou Kateřiny Čermáková, dokázal zvyšovat tempo. Pro vítězství si šel ve skvělém OR 22:46:04. Od haly se dokázal zlepšit o minutu. Na rekord šampionátu Jardy Morávka mu sice ještě minuta chybí, ale v příštím roce, pokud u chůze vydrží a bude dál pracovat na rychlosti, se může pod rekord šampionátu snadno dostat. Druhé místo vybojoval, taktéž v kvalitním osobáku mladoboleslavský Rösler - 23:23.96, což je čas o minutu lepší než z jarní pětky v Poděbradech. Na čtvrtém místě dokončil v OR Vejvančický a i on pokračuje v postupném zlepšování. Výkon 25:16.31 je taktéž dráhovým osobním rekordem. Pod 30min se při svém třetím chodeckém startu dostal závodník USK Praha Richard Zajíček 29:56.23.
Dorostenek se přihlásilo 13, jedna nakonec k závodu nenastoupila. Děvčata startovala ve společném závodě s dorostenci. Vedení se okamžitě ujala Eliška Říhová z Frýdku-Místku. Ta se při MMaS již dokázala dostat pod 26 min - 25:49.54 a pokoušela se o další vylepšení OR. To se tentokrát nepovedlo, Eliška suverénně zvítězila v čase 26:15.67, nicméně její výkon je potěšující. I stříbro si odváží do Frýdku další svěřenkyně trenére Nejezchleba Eliška Kokořová v novém osobním výkonu 27:03.39, kdy se zlepšila téměř o 2 minuty. Bronzovou medaili a nový OR odvezla do Šternberku Nela Skupieńová - 28:28.64. Pod 30 min se dokázalo dostat pouze 5 dorostenek a je otázkou, zda závodnice s výkonem na hraně 35min patří na MČR.
Pak se již ve slunečném a teplém dni postavili na startovní čáru junioři a juniorky. Start hned 4 juniorů byl proti loňskému roku, kdy nešlo pro nízký počet přihlášených závod uspořádat, nesporným úspěchem. Aspirantem na titul byl jediný závodník. Albert Kukla, svěřenec trenéra Ketnera, je v jiné výkonnostní kategorii. Kukla, který přijel do Ostravy rovnou z Tater a hned se tam také vracel, zkusil závod rozejít na limit pro MS U20 v Limě. V teplém počasí a v sólo závodě to byl přetěžký úkol. Přesto předvedl vynikající připravenost a rekord šampionátu vylepšil na 43:32.82. Albertův výkon byl nesporně nejkvalitnějším chodeckým výkonem dne. Bohužel za limitem 42:00 stále zaostává. Pokud by byl limit stanoven dle maďarských tabulek totožně s výkonem pro juniorky (47:00), musel by být na úrovni 42:42. Albert již letos 42:44 předvedl. Výkon požadovaný po juniorech je bohužel výrazně těžší ženského limitu, což ukazuje, o kolik náročnější je uspět v mužských kategoriích s větší konkurencí. Albert je kvalitní závodník se skvělým somatotypem a pokud ho neodradíme, dříme v něm velký potenciál.
Pro stříbrnou medaili si došel další frýdečák, prvním rokem junior, Vojtěch Novák. Výkon 47:16.14 je na podobné úrovni, jak chodil Albert v loňském roce. Vojta dosahuje dobrých výsledků a postupně se zlepšuje, technicky však má na čem pracovat. Velmi rozkývanou horní polovinu těla je třeba uklidnit a směřovat energii na pohyb dopředu. Bronz putoval do Dukly zásluhou Vojtěcha Peroutky. 54:18.73. Na čtvrtém místě si došel pro nový OR hradecký Tomáš Gloser -57:42.59.
Juniorek se přihlásilo 5. Jasnou favoritkou byla Ema Klimentová. Průběh závodu však rozhodně tak jasný nebyl. Ema má z Antalye splněný limit do Limy velmi kvalitním výkonem 46:28.
Letos potvzuje další postupné zlepšování. Závod roztáhla v T 4:35 a kráčela společně s Vojtou Novákem. Netradičně rozešla závod o něco volněji a samostatně Alžběta Franklová. A o něco volnější začátek jí sednul. Až 19 sec ztrátu dokázala postupně stahovat a těsně před metou 3000m šla dokonce do čela. A ne na chvíli. Klimetnová zpomalovala a Franklová jí začala odcházet. Naději na titul držela dlouho. Klimentová ztrácela až 15 sec, ale 4 kola před koncem se jí podařilo na Franklovou opět dotáhnout, rychle se přes tuhnoucí Bětku přehnala a s přehledem zvítězila ve výkonu 48:29.18. Franklová se mohla radovat z nového osobního rekordu 49:01.09. Obě svěřenkyně trenérky Čermákové předvedly dramatický souboj a zaslouží velikou pochvalu. Klimentová za mentální nastavení, kdy se dokázala vrátit do závodu a otočit jej ve svůj prospěch, Franklová za výkon i úspěšnou změnu závodní strategie. Bronz získala již s velkým dostupem Lucie Krinwaldová z Mladé Boleslavy - 58:15.33 (tr. Šolc). Čtvrtá Ema Kyselicová se opět dostala pod 60 min a přiblížila se Krinwaldové - 58:46.56. I pátá Smolíková se mohla radovat z OR - 61:10.23.
Potěšitelné je, že během závodů nebyl nikdo diskvalifikován. O další kvalitní výkony se budou moci pokusit nejlepší z juniorů a juniorek již tuto sobotu v Brně při MU. Právo startu získávají první 2 závodníci a závodnice. Kdo to má do Brna kousek a nebude tak na Svátku chůze v Rumburku, může dorazit zafandit na “Palačák”. Start společného závodu je v 10:00.
- Redaktor
4.kolo Poháru Dr. Petra Brandejského a zároveň Svátek chůze na dráze v Rumburku již tuto sobotu 22.6.2024
Memoriál Dr.Petra Brandejského pokračuje 4.kolem v sobotu 22.6.2024 závodem Svátek chůze v Rumburku. Tratě od 1 000 do 5 000 m.
Přijeďte bojovat o další bodový příděl do soutěže!
- Redaktor
EVROPĚ NA 20KM CHŮZE PO ZÁSLUZE KRALUJÍ FANTASTICKÁ ITALKA ANTONELLA PALMISANOVÁ A SKVĚLÝ ŠVÉD PERSUS KARLSTRÖM!!! TAK ZÁVODÍ HVĚZDY NA VELKÝCH SOUTĚŽÍCH!!! MOLTO BRAVISSIMO!!!!!
Druhý vrchol letošní sezony, alespoň pro evropské atlety a atletky, začal od 7.6. v hlavním městě italské metropole. Řím přivítal závodníky 30ºC teplotami.
První sada medailí se rozdávala na ženské chodecké dvacítce. Italové vsadily na to, že první titul jim zkusí získat domácí hvězda Palmisano, olympijská šampionka.
Po mnoha letech se chůze opět vrátila na atletický stadion. Start závodu byl “ve stínu” hlavního stadionu, okruh se točil kolem ikonického rozcvičovacího stadionu, který obklopuje celkem 36 soch. Okruh byl ve všech místech, která byla přístupná veřejnosti, obsypán diváky a chodkyně se mohly těšit na skvělou atmosféru.
Tempo od počátku diktovala Antonella Palmisano. K naší radosti se ve vedoucí skupince držela i naše závodnice Eliška Martínková. Ta nastupovala do závodu povzbuzena skvělými výkony ze Slovenska (psali jsem zde (https://smolachuze.cz/index.php/cs/755-slovensky-chodecky-dvojboj-p-t-s-banska-bystrica-zahoracka-20-25-26-05-2024 ).
Po 20 minute byla vedoucí skupinka již jen osmičlenná. Palmisano a Trapletti zastupovaly Itálii, 2 Ukrajinky - Olyanovska / Sobchuk, Španělky Garcia - Caro/ Montesinos, Francouzka Beretta a naše Martínková. Eliška šla velice chytře, schovaná mezi soupeřkami. Palmisano jen vyjímečně pustila někoho před sebe, od začátku se šlo ostře sub 4:30/km. Brzy začala odpadat Sobchuk, naopak se postupně dotahovala francouzská šampionka z ME U23 Stey. Desítkou procházela vedoucí skupina v mezičase 44:35. Po 11 kilometrech zařadila vyšší rychlostní supeň Palmisano, ostatním poodešla a donutila skupinku pronásledovatelek jít na samé hraně jejich možností. Tempo 4:25 se stalo osudným naší závodnici. Eliška nedokázala udržet techniku, během kilometru velmi rychle nasbírala 3 červené a další žlutou a odporoučela se do penalty zóny. Šance na skvělý výsledek i OR byla pryč.
Suveréně vedoucí Palmisano si dokráčela pro evropský titul za výkon 1:28:08. Druhé místo získala nejstarší z Italek Trapletti. Ta sice ze skupinky bojující o medaile střídavě odpadala, ale dokázala se vždy vrátit a nakonec utrhnout i trpící španělku García-Caro. Obě závodnice si ještě před odchodem do tunelu vedoucímu na stadion převzaly vlajky svých zemí. Zatímco u Italky byla pozice vcelku jasná a stříbro za 1:28:37 bylo jasné, u García-Caro zcela selhala nejen závodnice, ale i její tým. Nikdo ji neupozornil, že Ukrajinka Olyanovska a Francouzska Moutard jsou blízko a ztrácejí pouhých 8 - 10 sec. Moutard již Španělku stáhnout nedokázala, ale obrovská touha rekordmanky Pražské Hodinovky Olyanovské po medaili přiměla Ukrajinku k heroickému finiši. Obrovská frekvence, ve které letěla Lyudmila po modrém mondu, byla fascinující. Doslova v posledních 10m se přehnala přes nic netušící Španělku, pro kterou je čtvrté místo velikou lekcí.
Naprosto absurdní protest následně podala španělská výprava. Vrchník chůze může DQ kohokoliv v posledních metrech závodu či těsně po jeho dokončení. Nestalo se tak. Přesto Španělé poukazovali na zpomalené záběry, kde byla Ukrajinka ve vzduchu a žádali diskvalifikaci. A okatě přehlíželi fakt, že ve vzduchu je při “slow motion” i jejich chodkyně. Bohužel tato kauza je opravdu nepříjemnou kaňkou a podaný protest rozhodně neposlouží naší disciplíně.
Eliška Martínková dokázala závod, na rozdíl od ME v Espoo minulý rok, dokončit. Po pobytu v penalty zóně zvolnila, chodila kilometry na úrovni 4:39 a v tomto tempu již dokázala kráčet bez rozporu s pravidly. V cíli zapsala 11. příčku a čas 1:31:58. Sama závodnice se po závodě chválila za schopnost udržet se s nejlepšími. Bohužel s ní nejde souhlasit. 3 červené karty navazují na situaci z velkých akcí, kde v minulosti měla problémy a bohužel jsou jen navázáním na výkon z MS chodeckých týmů. Tam náš tým bojující o OH nasbíral 4 trestné minuty za 4 terčíky. 3 min odstála v PZ Eliška, minutu pak Vít Hlaváč. Bohužel však čtvrtá karta nebyla jeho, ale Elišky, přišla však ve chvíli, kdy už si Vítek převzal štafetu. Před druhou šancí o kvalifikaci naší štafety, která se odehraje 22.6. v Dublinu, bude naše dvojice pod velkým tlakem. Zvláště v podání Elišky bude lepší jít volněji a netlačit tak na pilu. Nasbírat červené karty a ztratit mnohem víc při vysokém tempu se nemusí vyplatit.
Hned následující den v sobotu se ke svému startu postavili muži. Z evropské špičky nechyběl vůbec nikdo. A nikdo také nepochyboval o tom, kdo bude bojovat o vítězství. Švédský viking Persy Karlström nenechal nikoho na pochybách o tom, kdo je současným králem nejen evropské chůze. Mezi 10 - 15 km se sice snažil utahat Persyho španělský mladík McGrath, vítěz loňských “třiadvacítek” v Espoo, ale Švéd dokázal každý nástup stáhnout a po 15 km šel suverénně do čela. Evropské zlato si Persy pověsil na krk za výkon 1:19:13. O 18 sec zpět prošel cílem McGrath, obrovský talent světové chůze. Z bronzu a další medaile pro Itálii se mohl radovat Francesco Fortunato za 1:19:54.
Nejzajímavější představení závodního dne předvedla trojice bojující o 4 - 6 místo. Trojice Bordier - Quinion (oba FRA) spolu s finským chodcem Partanenem postupně nasbírala 6 rovnoměrně rozdělených karet a závěrečný souboj tak byl více než otevřený. Rozestup 4 vteřin mezi třemi chodci nabídl drama posledního kilometru. Nejlépe se vedlo Bordierovi, který nadělil Partanennovi 7 sec. Ve snaze udržet se soupeřů nezvládnul techniku Quinion a zaúřadovali rozhodčí. Pří příchodu na stadion v tmavém tunelu byla postavena PZ č. 2 a tam se Quinion odporoučel. Mohl jen sledovat, jak kolem něj procházi další a další chodci. Nakonec dokončil v čase 1:22:38 na 12. místě.
Zajímavou perličku předvedl slovenský chodec Černý. Ten v obrovském finiši na stadionu dolétl na záda Španěla Garcíi, který prvních 11 km kráčel ve vedoucí skupině. Pak přišla obrovská krize a Španěl byl rád, když závod končil. Kontroloval si vnitřní dráhu, když se kolem něj na šachovnici z vnějšku prohnal Černý a na tisíciny Španěla porazil. Narozdíl od své týmové kolegyně však Španěl (ne)bojoval jen o 13.místo, jehož ztráta mrzí méně, než ztráta bronzové medaile.
Výborný výkon předvedl Vítek Hlaváč. Ten prožívá životní sezonu a potvrdil to i v Římě. 19. místo sice není díra do světa, ale Vítek předvedl výkon 1:23:53, což je jen 15 sec za jeho OR z letošních Poděbrad. Vítek potvrdil letošní zlepšení a jeho výkony z dvacítky jsou obrovským příslibem pro podzimní a jarní závody na 35 km. Český rekord 2:32:50 se již teď otřásá v základech a Vítek může směle pomýšlet na metu hluboko pod 2:30:00.
Vystoupení českých chodců je tak velmi rozporuplné. Nebýt 3 karet, zasloužila by Eliška obrovskou pochvalu. Ovšem opakující se problémy s technikou bohužel nevybízejí k optimismu. Do OH, které Elišku čekají, je ještě čas něco s tím udělat. Pro štafetu to moc dobrá zpráva není. Přesto budeme naší dvojici držet v Dublinu pěsti a přát jim, aby to vyšlo. Štafeta je jako formát hodně zajímavá a byla by škoda, pokud by naši chodci pod Eiffelovkou chyběli. Výkon Vítka je na 1. Atak OR na hlavní akci roku je skvělý a účast v Paříži by si za loňskou bojovnost v Poděbradech a letošní výborné výsledky zasloužil. Českým barvám by prostě Paříž slušela. Za necelé 2 týdny uvidíme, jak celá kvalifikace dopadla.
Závod potvrdil trend posledních let. Počasí nepočasí, chodí se rychle. Kdo se nedokáže se sluníčkem vyrovnat, nemá šanci. Nejlepší to umí za každého počasí. Tam zaslouží pochvalu naše Martínková. V minulosti neskrývala, že jí vyšší teploty nesedí. Opakované tréninkové kempy v teple na Kanárech však nejspíše napomohly tomu, že se Eliška naučila v horku závodit. Velké akce se konají v létě a je třeba se s tím smířit. Komu se to nepodaří, nemá šanci. Doba, kdy se šlo v Dohá “pomalu” směr cíl jsou definitivně minulostí. S tím, jak jsou chodci nastaveni dnes by qatarský závod vypadal hodně jinak.
V Římě jsme viděli krásné závody. Ale byl to pouhý předkrm před tím, co nás čeká za 2 měsíce v Paříži. Je na co se těšit.
- Redaktor
Po 3.kole poháru se v mužích ujímá vedení MARTIN NEDVÍDEK (M45) z AC Rumburk a v ženách NOEMI MAJÁK (W14/15) udržela i nadále vedoucí příčku! / Nach der 3. Runde des Pokales übernimmt die Führung bei den Männer MARTIN NEDVÍDEK (M45) aus Rumburk und bei der Frauen NOEMI MAJÁK (W14/15) hält die erste Position weiter!
RESULTS AFTER THE 3RD ROUND OF THE BRANDEJSKY CUP
Po konání tradičního "Brandýsa" je k dispozici průběžný stav Poháru Petra Brandejského. Velkou zásluhu na tom má autor bodovacích tabulek Udo Schaeffer, který hned po závodě iniciativně obodoval tratě na 5 a 10 km. Děkujeme!!
Wir bedanken uns beim Udo Schaeffer recht herlzich, der uns gleich nach dem Bewerb in Prag-Satalice für beiden Strecken (5km, 10km) Punkten perfekt sortiert hat!!
Zpracování tabulky / Auswerten: František Párys // Bodovací systém / Punktsystem: Udo Schaeffer - www.geherpokal.de
Stav poháru po 3.kole / Stand nach 3. Runde des Pokales:
Muži: | ||||||||
Poř.: | Jméno | Kategory | Klub/Stát | Poděbrady | D-H-D | Praha-Brandýs | Celkem | |
1 | NEDVÍDEK Martin | M45 | AC Rumburk, z.s. | 98 | 111 | 209 | ||
2 | PLECHÁČEK Ondřej | M 16/17 | AC Turnov, z. s. | 87 | 87 | 174 | ||
3 | KOLÁŘ Rostislav | M35 | SK Hranice z.s. | 84 | 85 | 169 | ||
4 | ŠOLC Luděk | M 60 | AC Mladá Boleslav z.s. | 83 | 85 | 168 | ||
5 | KALÁT Josef | M65 | AK Bílina | 80 | 79 | 159 | ||
6 | ADAM Petr | M 70 | SK Nové Město nad Metují | 67 | 68 | 135 | ||
7 | KOVANDA Jiří | M 75 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 67 | 67 | 134 | ||
8 | ŘEŽÁBEK Michal | M | Spartak Praha 4 | 66 | 68 | 134 | ||
9 | UHER Jan | M | SK Nové Město nad Metují | 63 | 66 | 129 | ||
10 | PTÁK Jaroslav | M75 | ASK Děčín | 58 | 60 | 118 | ||
11 | HERMAN Zbyněk | M 55 | Lokomotiva FOSFA Břeclav | 61 | 54 | 115 | ||
12 | LAPKA Miloslav | M65 | T. J. Sokol České Budějovice | 115 | 115 | |||
13 | SCHRÖTER Uwe | M 65 | Germany | 102 | 102 | |||
14 | ROSENBAUM Lukáš | M 16/17 | Slovakia | 101 | 101 | |||
15 | KUKLA Albert | M18/19 | USK Brno | 100 | 100 | |||
16 | BÁTOVSKÝ Šimon | M 16/17 | Slovakia | 95 | 95 | |||
17 | KULIEŠA Libertas | M 16/17 | Lithuania | 94 | 94 | |||
18 | SCHMIDT Matti | M 16/17 | Germany | 94 | 94 | |||
19 | ROHRSSEN Lasse | M 16/17 | Germany | 92 | 92 | |||
20 | MENCEL Tomáš | M | Slovakia | 92 | 92 | |||
21 | SVOBODA Hynek | M 14/15 | Atletika Poruba z.s. | 88 | 88 | |||
22 | SMOLA Josef | M60 | SMOLA CHŮZE Praha | 88 | 88 | |||
23 | FLIEGL Miroslav | M70 | PSK Olymp Praha, z.s. | 86 | 86 | |||
24 | HLOH Jaromír | M | Lokomotiva FOSFA Břeclav | 86 | 86 | |||
25 | RÖSLER Marek | M 16/17 | AC Mladá Boleslav z.s. | 85 | 85 | |||
26 | ZAJÍC Jan | M 70 | Hvězda Pardubice z.s. | 42 | 43 | 85 | ||
27 | LUNIEWSKI Mirosław | M 65 | Poland | 84 | 84 | |||
28 | TSE Chun Hung | M 40 | Hong Kong | 83 | 83 | |||
29 | MALÍK Ondrej | M 60 | Slovakia | 82 | 82 | |||
30 | VEJVANČICKÝ Vojtěch | M 16/17 | AC Rumburk, z.s. | 81 | 81 | |||
31 | JANOUŠEK Jiří | M 70 | TJ Jiskra Otrokovice | 81 | 81 | |||
32 | HEJKRLÍK Filip | M 45 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 80 | 80 | |||
33 | SCHAEFFER Udo | M70 | Germany | 79 | 79 | |||
34 | MAREK Stanislav | M 80 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 41 | 37 | 78 | ||
35 | SLAMĚNÍK Arnošt | M 14/15 | AK Slovan Duchcov | 78 | 78 | |||
36 | MAŁECKI Waldemar | M 65 | Poland | 77 | 77 | |||
37 | SAULGRIEZIS Ilmars | M 65 | Latvia | 77 | 77 | |||
38 | KROMPAŠČÍK Šimon | M 16/17 | Slovakia | 76 | 76 | |||
39 | GIEBELER Helmut | M 70 | Germany | 76 | 76 | |||
40 | SUCHÝ Pavel | M45 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 74 | 74 | |||
41 | MYŠKA Miroslav | M 14/15 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 73 | 73 | |||
42 | LEHMANN Stefan | M 70 | Germany | 73 | 73 | |||
43 | ZAJÍC Jakub | M35 | TJ Sokol Kolín-atletika | 32 | 40 | 72 | ||
44 | JÓN Jiří | M55 | SK Nové Město nad Metují | 70 | 70 | |||
45 | HÖLTERS Bernd Ocker | M 75 | Germany | 69 | 69 | |||
46 | SIMON Zdeněk | M60 | Univerzitní sportovní klub Praha | 69 | 69 | |||
47 | SEHNAL Adrien | M70 | SC Radotín Praha | 68 | 68 | |||
48 | VARGA Ondřej | M 14/15 | Lokomotiva FOSFA Břeclav | 67 | 67 | |||
49 | HERMAN Daniel | M 14/15 | Lokomotiva FOSFA Břeclav | 67 | 67 | |||
50 | WEIS Jakub | M 14/15 | AK Slovan Duchcov | 67 | 67 | |||
51 | KIEPERT Horst | M 70 | Germany | 66 | 66 | |||
52 | BONNESS Hartmut | M 80 | Germany | 66 | 66 | |||
53 | SECK Patrick | M 55 | Germany | 65 | 65 | |||
54 | JINDRA Petr | M50 | PSK Olymp Praha, z.s. | 65 | 65 | |||
55 | VAN BREMEN Jacques | M 40 | Germany | 64 | 64 | |||
56 | DANKOVIČ Daniel | M 16/17 | Slovakia | 63 | 63 | |||
57 | VOJTÍŠEK Tomáš | M50 | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 63 | 63 | |||
58 | TOPOR Čeněk | M 16/17 | Orel Vyškov | 59 | 59 | |||
59 | VYMYSLICKÝ Tomáš | M45 | Lokomotiva FOSFA Břeclav | 59 | 59 | |||
60 | ZEIBERT Milan | M60 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 59 | 59 | |||
61 | ČEREPUŠŤÁK Ondřej | M 75 | AC Čáslav z.s. | 58 | 58 | |||
62 | TOLLE Uwe | M 65 | Germany | 57 | 57 | |||
63 | FIŠER Pavel | M55 | Atletika Stodůlky z.s. | 57 | 57 | |||
64 | POLÁŠEK Vít | M | Atletika Havířov 1965 | 55 | 55 | |||
65 | ŽEŽULKA Martin | M | Atletika Stodůlky z.s. | 54 | 54 | |||
66 | SLAMĚNÍK Marek | M 45 | AK Slovan Duchcov | 53 | 53 | |||
67 | DOUBEK Jaroslav | M | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 52 | 52 | |||
68 | ČERNÝ Jaroslav | M35 | TJ LIAZ Jablonec, z.s. | 52 | 52 | |||
69 | POLÁŠEK Jan | M40 | Atletika Havířov 1965 | 52 | 52 | |||
70 | ZAJÍČEK Richard | M 16/17 | Univerzitní sportovní klub Praha | 51 | 51 | |||
71 | URBÁNEK Tobiáš | M18/19 | TJ Sokol Praha Královské Vinohrady | 49 | 49 | |||
72 | ŠIMONEK Pavel | M55 | Hvězda Pardubice z.s. | 49 | 49 | |||
73 | BROT Daniel | M 70 | Switzerland | 44 | 44 | |||
74 | BALICZ Daniel | M | AC Mladá Boleslav z.s. | 44 | 44 | |||
75 | MAŠATA Jiří | M 60 | Czech Republic | 42 | 42 | |||
76 | RŮŽENECKÝ Petr | M65 | ASK Dipoli z.s. | 42 | 42 | |||
77 | OŽANA Lukáš | M | Atletika Havířov 1965 | 41 | 41 | |||
78 | DOBEŠ Šimon | M 12/13 | AC Praha 1890 | 40 | 40 | |||
79 | NEJEDLÝ Matěj | M18/19 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 38 | 38 | |||
80 | KAPUSTA Miroslav | M 70 | Slovakia | 37 | 37 | |||
81 | BECHYŇSKÝ Josef | M70 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 36 | 36 | |||
82 | TARDI Emmanuel | M 55 | France | 27 | 27 | |||
83 | CHMELÍK Tomáš | M | Atletika Havířov 1965 | 23 | 23 | |||
84 | NAVRÁTIL Marek | M 16/17 | ASK Děčín | 22 | 22 | |||
85 | SILNÝ Filip | M 16/17 | AK Kroměříž | 18 | 18 | |||
86 | STEJSKAL Ladislav | M45 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 12 | 12 | |||
87 | SEDLÁČEK Ondřej | M40 | SC Radotín Praha | 7 | 7 | |||
88 | CHMELÍK Richard | M | Atletika Havířov 1966 | 7 | 7 | |||
89 | KADLEC Miroslav | M45 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 5 | 5 | |||
90 | MATRAS Petr | M40 | TJ Sokol Praha Královské Vinohrady | 1 | 1 | |||
Ženy: | ||||||||
Poř.: | Jméno: | Kategorie: | Klub/Stát: | Poděbrady | D-H-D | Praha-Brandýs | Celkem | |
1 | MAJÁK Noemi | W 14/15 | BK F-C Kadaň, z.s. | 82 | 79 | 95 | 256 | |
2 | SLABÁKOVÁ Lenka | W 55 | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 81 | 77 | 158 | ||
3 | BOROVIČKOVÁ Lenka | W 50 | SK Nové Město n.M. | 75 | 83 | 158 | ||
4 | NETOLICKÁ Martina | W 40 | AC Slovan Liberec | 61 | 66 | 127 | ||
5 | SKUPIEŃOVÁ Nela | W 16/17 | AK Šternberk z.s. | 57 | 70 | 127 | ||
6 | JURKULÁKOVÁ Adéla | W 16/17 | AK Šternberk z.s. | 59 | 65 | 124 | ||
7 | KYSELICOVÁ Ema | W 18/19 | Spartak Praha 4 | 57 | 67 | 124 | ||
8 | ZÁMEČNÍKOVÁ Kristína | W 16/17 | Slovakia | 100 | 100 | |||
9 | PERNICKÁ Dominika | W 14/15 | Slovakia | 98 | 98 | |||
10 | VEGA GONZALEZ Irene | W 16/17 | Spain | 97 | 97 | |||
11 | ŠTEFÁČKOVÁ Nela | W 16/17 | TJ Dvůr Králové n/L,z.s. | 42 | 55 | 97 | ||
12 | SCHRÖTER Brit | W 50 | Germany | 94 | 94 | |||
13 | FRANKLOVÁ Alžběta | W 18/19 | SK Jeseniova | 93 | 93 | |||
14 | KUSÁ Petra | W 16/17 | Slovakia | 90 | 90 | |||
15 | LASICOVÁ Nina | W 12/13 | Slovakia | 89 | 89 | |||
16 | SOFKOVÁ Natália | W 12/13 | Slovakia | 88 | 88 | |||
17 | KOVÁRIKOVÁ Liana | W 12/13 | Slovakia | 85 | 85 | |||
18 | ACKERMANN Lara | W 16/17 | Germany | 82 | 82 | |||
19 | ANXIONNAT Claudine | W 70 | Fance | 82 | 82 | |||
20 | KARINAUSKAITE Adrijana | W 16/17 | Lithuania | 81 | 81 | |||
21 | WALTER Zuzka | W 16/17 | Germany | 79 | 79 | |||
22 | VÖLKEL Laura | W 16/17 | Germany | 79 | 79 | |||
23 | VAŇKOVÁ Viktorie | W 14/15 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 78 | 78 | |||
24 | CARNIEL Maria-Lena | W 16/17 | Germany | 78 | 78 | |||
25 | VRANKOVÁ Ivana | W 50 | TJ Sokol Opava | 77 | 77 | |||
26 | LOPATKOVÁ Petra | W 14/15 | Slovakia | 76 | 76 | |||
27 | BANDOLY Mia | W 16/17 | Germany | 76 | 76 | |||
28 | KRASULOVÁ Adéla | W 14/15 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 75 | 75 | |||
29 | ŘÍHOVÁ Eliška | W 16/17 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 75 | 75 | |||
30 | PETŘÍKOVÁ Johana | F | Spartak Praha 4 | 73 | 73 | |||
31 | CINTULOVÁ Agáta | W 14/15 | Slovakia | 70 | 70 | |||
32 | SUPEKOVÁ Sofia | W 16/17 | Slovakia | 70 | 70 | |||
33 | POHLOVÁ KUČEROVÁ Štěpánka | W35 | TJ Sokol Hradec Králové | 70 | 70 | |||
34 | DOJČAROVÁ Aneta | W 16/17 | AK ŠKODA Plzeň | 69 | 69 | |||
35 | ZIKMUNDOVÁ Jana | F | AC Turnov z.s. | 69 | 69 | |||
36 | ILLING Nika | W 16/17 | Germany | 67 | 67 | |||
37 | GUTISOVÁ Natália | W 16/17 | Slovakia | 66 | 66 | |||
38 | PITTNEROVÁ Tereza | F | AC Turnov z.s. | 64 | 64 | |||
39 | KOZLOVÁ Ludmila | W 16/17 | Atletika Prachatice | 64 | 64 | |||
40 | GOLLE Constanze | W 40 | Germany | 63 | 63 | |||
41 | KRINWALDOVÁ Lucie | W 18/19 | AC Mladá Boleslav z.s. | 63 | 63 | |||
42 | JENÍKOVÁ Karolína | W55 | Spartak Praha 4 | 62 | 62 | |||
43 | RITKOVÁ Alexandra | W 16/17 | Slovakia | 61 | 61 | |||
44 | NEDVÍDKOVÁ Katka | F | AC Rumburk, z.s. | 61 | 61 | |||
45 | REINOVÁ Miloslava | W55 | AC Rumburk, z.s. | 61 | 61 | |||
46 | KOLLÁRIKOVÁ Olívia | W 12/13 | Slovakia | 60 | 60 | |||
47 | MĚRKOVÁ Bára | W 14/15 | AK Slovan Duchcov | 55 | 55 | |||
48 | PIVODOVÁ Simona | W 16/17 | Atletika Holešov, z.s. | 55 | 55 | |||
49 | UVÍROVÁ Vivien | F | Atletika Poruba z.s. | 55 | 55 | |||
50 | MALIŠOVÁ Veronika | W 14/15 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 54 | 54 | |||
51 | SMOLÍKOVÁ Veronika | W 18/19 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 54 | 54 | |||
52 | KRATOCHVÍLOVÁ Kateřina | W 12/13 | AC Rumburk, z.s. | 53 | 53 | |||
53 | DROZDKOVÁ Ema | W 16/17 | Atletika Holešov, z.s. | 53 | 53 | |||
54 | HANYKOVÁ Zuzana | W50 | AC Turnov z.s. | 53 | 53 | |||
55 | MAREDOVÁ Lucie | W 14/15 | Atletika Jižní Město z.s. | 50 | 50 | |||
56 | PERNICA Lenka | W 45 | AC Česká Lípa | 49 | 49 | |||
57 | KAUTSKÁ Magdaléna | W10/11 | AC Praha 1890 | 48 | 48 | |||
58 | NOVÁKOVÁ Petra | F | Atletika Holešov, z.s. | 48 | 48 | |||
59 | DÍKOVÁ Lucie | F | Atletika Poruba z.s. | 45 | 45 | |||
60 | SCHOLZEOVÁ Veronika | F | SK Nové Město n.M. | 43 | 43 | |||
61 | SOLAŘOVÁ Gabriela | W 16/17 | Atletika Holešov, z.s. | 42 | 42 | |||
62 | KARSKÁ Nikola | W 16/17 | Atletika Holešov, z.s. | 36 | 36 | |||
63 | GUCFOVÁ Sofie | F | Spartak Praha 4 | 33 | 33 | |||
64 | SMAŽILOVÁ Markéta | W 18/19 | Atletika Holešov, z.s. | 33 | 33 | |||
65 | LACHEOVÁ Eleonora | W 14/15 | AC Rumburk, z.s. | 32 | 32 | |||
66 | SABOVÁ Madalena | W 14/15 | AC Rumburk, z.s. | 32 | 32 | |||
67 | SKALNÍKOVÁ Julie | F | Atletika Holešov, z.s. | 28 | 28 | |||
68 | ŠUBRTOVÁ Michaela | W 18/19 | Atletika Holešov, z.s. | 25 | 25 | |||
69 | JENÍKOVÁ Petra | F | Spartak Praha 4 | 23 | 23 | |||
70 | FIŠEROVÁ Ludmila | F | Atletika Stodůlky z.s. | 18 | 18 | |||
71 | ŠÁROVÁ Nela | W10 U | AC Praha 1890 | 15 | 15 | |||
72 | KREJČÍ VÁCLAVKOVÁ Žaneta | W40 | SK Kotlářka Praha, z.s | 11 | 11 |
Strana 1 z 5