6.října 2018 se původně mělo konat Mistrovství ČR, Rakouska, Polska, Chorvatska na 50km chůze ve Stromovce resp. v Poděbradech, nyní se v tento den bude závodit ve ŠLUKNOVĚ na MČR MASTERS na 10km chůze a ve vídeňském Prátru na 50km, 30km a 20km chůze.  

6.říjen 2018 byl v termínovce původně vyhrazen na MČR na 50km chůze v pražské Stromovce resp. posléze v Poděbradech, bohužel vlastní svaz nám hodil "klacky pod nohy" - o tom podrobně píšeme ZDE .

A tak se na 6.říjen 2018 muselo všechno přeorganizovat, tak, aby všichni závodníci měli šanci si na podzim zazávodit dle vlastní libosti a vlastního výběru. Ten výběr není vůbec špatný a protože i počasí už nám vytrvalcům teď na podzim náramně přeje, tak proč si ještě pořádně nezazávodit, případně nevyladit formu na podzimní vrchol, který se odehraje 20.října 2018 na Pražské hodinovce v pražské Stromovce!

Mistrovství Rakouska Wien/Prater Hauptalle, zahájení v 10:00hod:

Kdo se cítí a má natrénováno  na 50km, 30km nebo 20km, vřele tenhle závod doporučuji - loni jsem si zde na široké hlavní třídě v Prátru zašel na 20km svůj druhý nejlepší čas roku 2017 (1:43hod) a to hodně foukalo! Takže jedině si přát, aby nefoukalo a hurikán už byl daleko za Evropou a pak se tady dá jít opravdu hodně rychle (pokud máte natrénováno....). Závod je otevřený včetně rámcových závodů - viz propozice níže. 

Propozice v němčině   Propozice v angličtině

M-ČR MASTERS Šluknov, zahájení ve 12:15hod:

Nejen všichni veteráni zajisté dorazí do Šluknova na MČR Masters na 10km chůze na silnici! Ve Šluknově se půjde vůbec poprvé a to na 1km okruhu. Tento okruh jsem při zrodu tohoto závodu osobně procházel společně s Honzou Reinem, Pepou Mackem a Pepou Kozelkou a věříme, že bude ideální. Ale to ukáže až vlastní závod. Závod je otevřený pro všechny kategorie a na programu kromě mistrovské 10ky, je i závod na 5km a závody dětí a mládeže na 3km, 2km a 1km.

Přihlášky na závod       Propozice           Plánek trati