SMOLA CHŮZE se zúčastní: Mistrovství BERLIN-BRANDENBURG v silniční chůzi na 10km všech kategorií - BERLIN Britzer zahrady - sobota 4.května 2024

PROPOZICE / AUSSCHREIBUNG 

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH / TEILNEHMERLISTE

V sobotu 4. května 2024 se v Britzer zahradách v Berlíně uskuteční otevřené  mezinárodní Mistrovství Berlin-Brandenburg v silniční chůzi. Mítink je zároveň mítinkem World-Athletics. Proto zde mohou závodníci získavat body do  World-Rankingu, a plnit limity pro mezinárodní Mistrovství.

Pořadatel odvedl obrovské množství práce, aby obdržel výše uvedený oficiální mezinárodní statut k zařazení mítinku do World-Athletics, především je nutné pokrýt enormní finanční nároky.

Nyní je všechno připraveno. Mezi pěticí nasazených chodeckých rozhodčích jsou i mezinárodnímu levelu odpovídající mezinárodní rozhodčí z České Republiky a Francie. Trať je přeměřena World-Athletics certifikovaným měřičem. Kromě toho bude zřízena i Penalty-zóna.

Tím je vše připraveno k úspěšnému mezinárodnímu chodeckému mítinku. Na rychlém 1km okruhu jsou na programut tratě od 1km do 10km. 

Pořadatel: Polizei SV Berlin e.V. / Berliner Leichtathletik-Verband 

Termin: Sobota 4. května 2024 / Místo: Britzer Garten - Berlín

Časový pořad mítinku – Start a cíl v prostoru "Umweltbildungszentrum":

10:00 hod 10km chůze   muži, ženy, všechny věkové kategorie – 1km obrátkový okruh

11:30 hod   5km / 3km chůze  mládež a žactvo

12:15 hod   5km běh – 2,5km obrátkový okru

13:00 hod   Vyhlášení vítězů

Další informace a kontakt: Polizei SV Berlin www.psv-la.de 

Start scaled