Petr Adam v pražské oboře Hvězda počtrnácté na výbornou!

Když se podíváte na doslova běžeckými a krosovými závody nabitou termínovku, přidáte si k tomu léto ve vyprázdněné Praze a další běžecký krosový závod, řeknete si ten Petr Adam se úplně zbláznil, tam nikdo nepřijde! Jenže Petr Adam se nezbláznil, on je totiž velký nadšenec s velkým srdcem nejen pro chůzi, ale i pro běh a tak už po čtrnácté dokázal výborně připravit a uspořádat v pražské oboře Hvězda tenhle krosový běžecký závod zcela ve vlastní režii a v podstatě sám. V domácí pohodové atmosféře, s bohatým domácím občerstvením, s hodnotnými cen

ami pro první tři v jednotlivých kategoriích a k tomu přídavkem s tombolou pro všechny účastníky!!! Moderátorem závod byl již tradičně Jakub Bažant.

A aby toho nebylo málo tak si Petr navrch tenhle závod také zaběhl!!! Ten závod je hodně hodně těžký, bez treninku se na něm těžce potrápíte a modlíte se aby už byl cíl. Vím o čem mluvím, protože jsem ho v roce 2016 také běžel.............

A účast? Opět rekordní, více než 300 závodníků včetně dětí!!! A nakonec i pár chodců a jedna chodkyně běželi tenhle těžký krosový závod: Lenka Borovičková, Petr Adam, Mirek Fliegl, Filip Hejkrlík.    

Nezbývá než Petrovi Adamovi poděkovat, hluboce smeknout a druhé úterý v měsíci červenci dát každoročně do kalendáře. Stojí to za to.  

dve kola pri zdi 2018 242

  dve kola pri zdi 2018 353  dve kola pri zdi 2018 094                              

Výsledky   Fotogalerie