WA (Světová atletika) a WMA (Světová veteránská atletika) začínají spolupracovat. Světový pohár v chůzi se poprvé v historii otevírá i pro MASTERS chodce!!! Startovat se bude na 10km chůze  a v mix štafetě 4 x 2km chůze!!!   

Muscat 2022Zcela zásadní a pro MASTERS chodce naprosto vynikající zpráva přichází z WA (Světová atletika) a WMA (Světová MASTERS atletika). Obě organizace začínají spolupracovat a prvním takovým zásadním přelomovým projektem bude MS chodeckých týmů v Ománu, které se poprvé v historii otevírá i pro veteránské chodce!!!

Startovat se bude ve dvou disciplínách - 10km chůze a štafeta 4x2km. Štafetu tvoří muž a žena!!! Zn.:HLEDÁM ŽENU!!!! Termín: 4.-5.března 2022, Místo: Omán

To co tzv. "systémoví zapouzdřenci" v české kotlině nechtějí pochopit  (viz EP Poděbrady 2021 chodeckých týmů) a při jejich stylu myšlení a celém špatně nastaveném systému jěště dávno nepochopí, protože nechtějí, tak ve světě, ne jen že již dávno pochopili, ale hlavně již to realizují!!! A tak výsledkem je místo, abychom společně soutěžili  na "domácích" Poděbradech, tak se uvidíme v dalekém Ománu!!!! Senzační věc!!!

https://world-masters-athletics.com/news/masters-race-walker-invited-to-participate-in-wma-road-race-walk-cup/