SMOLA KONSTRUKCE s.r.o. ukončuje k 31.12.2021 smlouvu o reklamě a dlouholetou spolupráci s Českým atletickým svazem ("dále jen ČAS") a českou chodeckou reprezentací. Důvodem je stávající neutěšený stav vedení české chůze a nezájem ČAS řešit příčiny tohoto stavu a budoucnost české chůze. 

Logo SKDlouholetá spolupráce firmy SMOLA KONSTRUKCE  s ČAS je u konce. SMOLA KONSTRUKCE s.r.o. je ve svém oboru vedoucí společností na trhu a již více než 25let pro své zákazníky úspěšně realizuje náročné projekty doma i v zahraničí. SMOLA KONSTRUKCE proto spojuje své dobré jméno a kvalitu vždy s partnery, kteří mají v jejich vlastním oboru stejnou kompetenci, zásady koncepce, potřebnou kvalitu a odbornost.

Stávající neutěšený stav vedení české reprezentační chůze a nezájem ČAS řešit příčiny tohoto stavu jsou pravým opakem výše uvedeného a proto dochází k ukončení dlouholeté spolupráce ze strany SMOLA KONSTRUKCE.

SMOLA KONSTRUKCE, prostřednictvím svého jednatele Josefa Smoly, na tento neutěšený stav  celý uplynulý rok upozorňovala a naopak chtěla celou vzniklou situaci aktivně a transparentně řešit. 

Bohužel z druhé strany nedošlo k vůbec žádné snaze situaci řešit, ba právě naopak - současný stav české chůze, kdy veškeré kompetence a funkce (trenérka repre chůze dospělých, trenérka repre chůze mládeže, zástupkyně chůze ve sportovně technické komici ČAS ) byly bez možnosti ostatních zúčasnit se seriózního výběrového řízení, předány do rukou jedné jediné osoby, která nemá potřebné zkušenosti, kvalifikaci a evidentně neví co má dělat, záměrně nekomunikuje s širkou chodeckou veřejností  a co je nejhorší ani nemá zájem kromě tzv. úzké zapouzdřené repre skupinky něco řešit. 

Logicky to ani nemůže fungovat, když jedna jediná osoba ve svých tolika funkcích (viz výše) na to ani nemůže mít čas a chodci mimo repre ji vůbec nezajímají ( a ČAS bohužel ostatní chodce také nezajímá)

Chodecká sekce, volby, komunikace - zapomeňte - to je film pro pamětníky, z dob kdy to jěště fungovalo!!! 

Ing. Josef Smola, jednatel společnosti SMOLA KONSTRUKCE s.r.o.