Sportovní klub Polizei SV Berlin slavil 100.výročí od svého založení otevřeným Mistrovstvím Berlínska-Brandenburgska v silniční chůzi na 10km.  

Berlin STARTSportovní klub Polizei SV Berlín slavil o víkendu 100.výročí od svého založení, otevřeným Mistrovstvím Berlínska-Brandenburgska v silniční chůzi na 10kmv Britzer Garten v berlínské čtvrti Britz.

Hlavním iniciátorem a organizátorem akce byl náš kamarád BERND OCKER HÖLTERS. To, že v Německu všechno funguje dle jasných pravidel a téměř na vše se dá na  100%  spolehnout a to co se dohodne platí vždy a za jakýkoliv okolností o tom se přesvědčuji dennodenně již 30let........... To, že k tomu všemu má člověk i v 75ti letech (Bernd Ocker Hölters) takový entuziasmus, píli a pracovitost pro naší disciplínu, jsem viděl o uplynulém víkendu poprvé!

BERND OCKER HÖLTERS: BRAVO BRAVO, BRAVO!!!!  Smekáme 3x klobouk!!!

Vlastní závod byl ovlivněn obrovským vedrem, které se o víkendu nevyhnulo ani Berlínu. Odpolední teploty v Berlíně se pohybovaly kolem 35-37°C. A tak v tropickém, horkém počasí samozřejmě skvělé vytrvalostní výkony nelze podávat, šlo tedy hlavně o umístění, a o to si pořádně téměř po 2 letech mezinárodně zazávodit. O tom, že se to podařilo svědčí to, že Titul Mistra Berlínska-Brandenburska v MASTER kategorii M55 putuje zásluhou SMOLA CHŮZE do Prahy!

VÝSLEDKY / ERGEBNISSE

diplom medaile Berlín Malý

IMG 0690