V CELKOVÉM POŘADÍ A BODOVÁNÍ CHODECKÉHO MÍTINKU V RUMBURKU (5.6.21) DLE BODOVACÍCH TABULEK UDO SCHAEFFERA, ZVÍTĚZIL MARTIN NEDVÍDEK 102b. PŘED VÍTKEM HLAVÁČEM 100b. A DVOJICÍ LUKÁŠ GDULA 97b. A JARDA MORÁVEK 97b. HRANICÍ CHODECKÉ EXTRATŘÍDY JSOU 100 BODŮ.

Přinášíme tabulku celkového pořadí (pořadí závodníků pod 60 bodů jěště doplníme) chodeckého mítinku v Rumburku dne 5.6.2021 dle bodovacích tabulek Udo Schaeffera. I z tohoto vyhodnocení je zcela evidentní, že muži tentokrát jednoznačně převálcovali ženy - a tak i zde platí známé úsloví  - " o spaní na vavřínech"!

Bodovací tabvulky je možno si stáhnout ZDE. (po rozkliknutí sekce Punktliste se rozbalí sekce s bodovacími tabulkami dle jednotlivých délek tratí - je to skvěle a dokonale vymyšlená a vyvinutá pomůcka a poměrně velmi objektivní hodnotící způsob přes všechny věkové kategorie od dětí po stoleté mladíky!!!) Pokud by k tomuto systému chtěl někdo dovysvětlení, rádi je vysvětlíme -  naše kontaktní údaje jsou uvedeny na tomto webu v sekci Kontakty & Partneři.

Legenda **: Bei LIGA-Wettbewerben in Tschechien ist es üblich und erlaubt, daß starke LA-Vereine, die um die Team-Krone kämpfen, sich gute Athleten anderer Vereine, die keine LIGA-TEAMS mit der gesamten Palette der Leichtathletik haben, für die Serie gegen geringes Geld “auszuleihen”.

210605 GSW Rumburk