MČR V CHŮZI NA 20 KM + OLOMOUCKÁ DVACÍTKA - ZPRÁVA POŘADATELE, FINÁLNÍ STARTOVNÍ LISTINA

ÚČAST NA MČR

  • Konání a účast na MČR mužů a žen v chůzi na 20 km a 55. ročníku Olomoucké dvacítky je povoleno na základě udělené výjimky ze zákazu konání hromadných akcí od ministerstva zdravotnictví a NSA – č.j. MZDR 11746/2021-2/OVZ.
  • Pro potřeby cesty na akci a z ní je potřeba vyplnit formulář pro cesty mimo okres s uvedením, že se jedná o účast na hromadné akci. Tento formulář musí mít vytištěný každý účastník u sebe a prokázat se v případě kontroly.
  • Formulář pro cesty mimo okres.pdf

DŮLEŽITÉ INFORMACE POŘADATELE

Žádáme všechny účastníky MČR mužů žen v chůzi a 55. ročníku Olomoucké dvacítky, aby dorazili do Smetanových sadů v Olomouci s dostatečným časovým předstihem, a to z důvodu vyvarování se dlouhých front u akreditace. Po příchodu k areálu je nutné časové rezervy pro absolvování akreditačních procedur. Účastníci nejdříve obdrží selfreporting formulář, který musí vyplnit na místě vč. předložení výsledku negativního RT-PCR testu (sms, email, vytištěný výsledek) / popř. předložení lékařského potvrzení u osob, které prodělali COVID-19 v posledních 90 dnech viz. propozice. Před vstupem do prostou svolavatelny bude účastníkům změřena tělesná teplota a poté pokračují k vyzvednutí startovních čísel a čipů. Všechna stanoviště budou přehledně označena.

OBČERSTVOVACÍ STANICE A TRENÉŘI

Vstup do prostoru občerstvovací stanice a prostoru svolavatelny budou mít pouze trenéři nebo členové reprezentačních výběrů, kteří se řádně akreditují a obdrží na ruku pásku pro daný blok závodu (selfreporting formulář, který musí vyplnit na místě vč. předložení výsledku negativního RT-PCR testu, sms, email, vytištěný výsledek, ne starší než 48 hodin / popř. předložení lékařského potvrzení u osob, které prodělali COVID-19 v posledních 90 dnech viz. propozice.)

PARKOVÁNÍ

Pořadatel doporučuje využít parkoviště autobusového nádraží na Tržnici, které je v sobotu bezplatné a do akreditačního stanu je to cca 200 m chůzí. Vjezd do parku Smetanovy sady je ZAKÁZÁN.

Propozice:  https://online.atletika.cz/Propozice/propozice/48184

ČASOVÝ POŘAD

10:00 3km chůze Ž, 3km chůze M

10:30 5km chůze M, 5km chůze Ž, 10km chůze M, 10km chůze Ž

13:00 20km chůze M

15:00 20km chůze Ž

Seznam přihlášených a přijatých závodníků:  STARTOVNÍ LISTINA FINAL OLOMOUC.pdf

smetanovy sady velka mapa 2

 David Uhlíř, ředitel závodu