Chodecká padesátkařská elita míří do Trnavy. Na startu i největší současná světová chodecká hvězda a lídr této disciplíny Matej Tóth!!!

logo p 50 02MSTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA 50 000 m CHŮZE 

50 000 m TRACK WALKING CZECH REPUBLIC NATIONAL CHAMPIONSHIPS TRNAVA 5.December 2020

 

 

Foto8V sobotu 5.prosince se pod hlavičkou Slovenského atletického svazu uskuteční na Městském atletickém stadionu v Trnavě Místrovství České republiky, Slovenské republiky a Chorvatské repubilky v chůzi na 50 000 metrů na dráze, tedy celkem na 125 tartanových 400m oválů! Zimní počasí vyhovuje vytrvalcům podstatně lépe než letní vedra, takže se očekávají rychlé časy a rekordy! 

Dle seznamu přihlášených bude na startu i největší chodecké eso současnosti této discipliny a lidr letošních světových tabulek Matej Tóth. Vzhledem k tomu, že Matej již před několika týdny v Dudincích splnil ostrý kvalifikační liimt pro start na OH v Tokiu, lze předpokládat, že tenhle závod pro něj bude spíše tréninkový......

Z České republiky jsou k MČR přihlášeni hlavní favorit na titul a mnohonásobný Mistr ČR na 50km Lukáš Gdula, dále pak Vít Hlaváč, Martin Nedvídek a velice překvapivě i Alexandr Malysa. Dalším překvapením je neúčast Tomáše Hlavenky.  

SEZNAM PŘIHLÁŠEK MČR

SEZNAM PŔIHLÁŠEK MSR

 

FOTO VLEVO:

"ze záverečné fáze přípravy Lukáše Gduly a Víta Hlaváče na MČR na 50 000 m"