Závod na 20km chůze, neděle 29.září 23:30hod,  Anežka Drahotová hlásí - připravena!

9o7f6xpj 400x400

IMG 2851Absolutní vrchol letošní atletické sezony začíná již za 4dny!!  Ve dnech 27.9. - 6.10.2019 se nejlepší atleti a atletky světa střetnou v katarském Dauhá o tituly Mistrů světa.

Mezi nimi má česká chůze jediného zástupce resp. zástupkyni. A zároveň horké želízko v horkém katarském ohni. Není jí nikdo jiný než nejlepší a nejúspěšnější česká chodkyně současnosti Anežka Drahotová.

Anežka už má bohatou sbírku medailí z největších evropských a světových závodů, počínaje juniorskými kategoriemi. Jediné která jí jěště v bohaté sbírce chybí jsou medaile se světového šampionátu (MS) a z olympijských her (OH). První šance přichází již tuto neděli, další pak příští rok na OH v Tokiu........

Anežka má za sebou velice kvalitní, tvrdou a drsnou přípravu, kterou zakončila na jejím oblíbeném místě na ostrově Lanzarote na Kanárských ostrovech (na fotce Anežka při jednom z posledních treninků na Lanzarote).

Její 20km závod odstartuje již tuto neděli 29.září 2019 ve 23:30hod. 

O podmínkách v Kataru se toho napsalo dost a dost a tak nemá cenu to opakovat. Snad jen že bude horko a vlhko, ale na to je Anežka určitě hodně dobře připravená. Podmínky, počasí, trať a soupeřky mají všechny závodnice stejné. Tak držte palce!!!! Ostatně mezinárodní úspěch či neúspěch české chůze stojí a padá již hodně let s Anežkou. Bylo by dobře, kdyby se z chodeckých "líhní" již objevil někdo, kdo v tom konečně Anežku nenechá sám..........

"ONO TO NEJDE DĚLAT BEZ PENĚZ, ALE KDYŽ MÁTE PENÍZE, NEMUSÍTE NUTNĚ SEHNAT TY SPRÁVNÉ LIDI, ALE KDYŽ MÁTE SPRÁVNÉ LIDI, TAK SEŽENETE PENÍZE"

 

ČASOVÝ POŘAD MS