Česká chodecká reprezentace bude o nadcházejícím víkendu bojovat hned na třech frontách: v Neapoli na 30.Letní Světové univerziádě (Anežka Drahotová na 20km) , v Trnavě při MU mládeže do 18let (Eliška Martínková, Klára Hlaváčová, Jaromír Morávek, Adam Zajíček všichni na 5.000m) a v Gävle na ME do 22let (Vít Hlaváč na 20km)!!!

Zdá se, že doba kdy všechno z pohledu české chodecké reprezentace vše záviselo jen a pouze na Anežce Drahotové, se pomalinku mění, a že se konečně blýská na lepší časy. Alespoň podle nominace na nadcházející víkendové reprezentační akce, kdy budeme mít zastoupení hned na třech reprezentačních frontách, to tak vypadá!!! To je skvělá zpráva!

Všechno odstartuje v pátek 12.7. Anežka Drahotová v Neapoli na 30. Letní Světové univerziádě závodem na 20km chůze.

V sobotu 13.7. poté bude hned čtveřice!!! našich mladých zástupců bojovat v Trnavě při mezistáním utkání dorostenců a dorostenek na 5.000m chůze. Palce budeme držet Elišce Martínkové, Kláře Hlaváčové, Jardovi Morávkovi a Adamovi Zajíčkovi. Přičemž 16ti letý Jarda Morávek si minulý víkend v Rumburku na této trati opět vylepšil osobní rekord již na výborných 22:48min!! a v témže závodě ale na trati 3.000m Adam Zajíček do toho také pěkně šlápnul za 13.33min a Eliška Martínková si také vytvořila osobní rekord 14:45min na této trati!

Konečně v neděli 14.7. bude Vít Hlaváč bojovat na 20km trati na Mistrovstí Evropy do 22let ve švédském Gävle.

Všem reprezantantům držíme palce a jsme velmi zvědavi na jejich výsledky!!