Nabídka pro závodníky SMOLA CHŮZE, AC RUMBURK, SPARTAK VRCHLABÍ SMOLA KONSTRUKCE a ze skupiny Ivo PITÁKA

V sobotu 18.května 2019 se v bavorském Türkheimu koná otevřené Mistrovství Bavorska a Švábska v chůzi na dráze. Vypsány jsou následující tratě: 2000m chůze (U14), 3000m chůze (všechny kategorie), 5000m chůze (všechny kategorie a veteránky W35-W80), 10000m (všechny kategorie a veteráni M35-M80).

SMOLA CHŮZE nabízí všem závodníkům z oddílů: SMOLA CHŮZE, AC RUMBURK, SPARTAK VRCHLABÍ SMOLA KONSTRUKCE a ze skupiny Ivo Pitáka, úhradu startovného, cestovních výdajů (1 x auto s řidičem na oddíl, příp.individuál dopravu autobusem, vlakem) a příp.ubytovaní na 1 noc. Co se týká dopravy ideální by bylo domluvit se na jednom autě s řidičem na oddíl. Avšak ubytování a dopravu SMOLA CHŮZE nezařizuje! To si musí zařídít každý sám! Tipy na ubytování můžeme v případě zájmu poskytnout.

PROPOZICE s ČASOVÝM PROGRAMEM ZDE.

Pokud by měl někdo zájem startovat, prosím nejpozději do 07.05.2019 16:00hod o zaslání na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. následujících údajů: Jméno, Příjmení, rok narození, oddíl, věkovou kategorii / zvolenu závodní trať