PRINÁŠAME FINÁLNE NOMINÁCIE ZÁVODNÍKOV NA MAJSTROVSTVO EURÓPY V CHÔDZI DRUŠTIEV, KTORÉ BUDÚ O nasledujúcom víkendu hostiť popodobrady.

V NOMINÁCII SR PREKVAPIVO CHÝBA AKO MARTIN NEDVIEDOK , TAK I ŠTEPÁNKA ​​POHLOVÁ KUČEROVÁ!!!

SR TAK NEVYTVORÍ OKREM JUNIORIEK ŽIADNE ĎALŠIE DRUŽSTVO, PRETOŽE NOMINOVANÁ BOLA BOHUŽIEL LEN ÚZKA ZAPÚZRENÁ SKUPINKA IVO PITÁKA V POČTE 7 ZÁVODNÍKOV. TEDA UŽ PRED VLASTNÝM ME JE JASNÉ, ŽE AKOKOĽVEK V DOMÁCOM PROSTREDÍ, TAK KTO NIE JE ČLENOM TEJTO SKUPINKY, NEMAL VÔBEC ŽIADNU ŠANCU!!! AKO VEĽKÝ KONTRAST OPROTI napr.SLOVENSKU, KDE DOSTALI ŠANCI I TÍ Z DRUHEJ VLNY NA VLASTNÉ NÁKLADY....... AKÉ BY MALI V DOMÁCOM PROSTREDÍ ASI NÁKLADY DOMÁCI ZÁVODNÍCI Z DRUHEJ VLNY?  

BLR 14269937 DARAZHUK Nadzeya Žena 23.01.1990 W370 35 Kilometres Race Walk Women 2: 56: 35 Gomel (BLR) 04.04.2018 2: 57: 33 Brest (BLR) 17.04.2021  
BLR 14176928 DZIUBIN Dzmitry človeče 12.07.1990 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 22: 21 Podebrady (CZE) 21.05.2017 1: 23: 31 Brest (BLR) 17.04.2021  
BLR 14522463 HOMELEU Anatóliu človeče 29.05.1996 M095 50 Kilometres Race Walk Men              
BLR 14834339 HRYSHKEVICH Lizavetě Žena 25.01.2003 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 46: 58 Brest (BLR) 17.04.2021 46: 58 Brest (BLR) 17.04.2021  
BLR 14539304 KALESNIK Uladzimir človeče 07.02.1992 M095 50 Kilometres Race Walk Men 4: 08: 19 Alytus (LTU) 19.05.2019        
BLR 14723505 Kaliada Mikita človeče 15.07.2000 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 23: 48 Brest (BLR) 17.04.2021 1: 23: 48 Brest (BLR) 17.04.2021  
BLR 14679824 KOMEL Valeryia Žena 19.06.1997 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 35: 33 Brest (BLR) 17.04.2021 1: 35: 33 Brest (BLR) 17.04.2021  
BLR 14328014 LIAKHOVICH Aliaksandr človeče 04.07.1989 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 21: 12 Gomel (BLR) 22.04.2017 1: 22: 31 Brest (BLR) 17.04.2021  
BLR 14624523 LUKYANCHUK Dzmitry človeče 02.10.1997 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 23: 07 Brest (BLR) 17.04.2021 1: 23: 07 Brest (BLR) 17.04.2021  
BLR 14579411 RAROUSKAYA Anastasiya Žena 19.06.1996 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 33: 19 Minsk (BLR) 24.08.2019 1: 33: 30 Brest (BLR) 17.04.2021  
BLR 14467671 RASHCHUPKINA Viktória Žena 23.05.1995 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 30: 15 Minsk (BLR) 24.08.2019        
BLR 14467673 RODZKINA Anastasiya Žena 29.08.1994 W370 35 Kilometres Race Walk Women 2: 59: 33 Brest (BLR) 17.04.2021 2: 59: 33 Brest (BLR) 17.04.2021  
BLR 14269934 TERLYUKEVICH Anna Žena 15.08.1987 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 29: 39 Letzigrund, Zürich (SUI) 14.08.2014 1: 32: 52 Brest (BLR) 17.04.2021  
BLR 14269533 YATSEVICH Nastassia Žena 18.01.1985 W370 35 Kilometres Race Walk Women 2: 51: 58 Gomel (BLR) 04.04.2018 3: 09: 22 Brest (BLR) 17.04.2021  
CRO 14424851 ERENT Bruno človeče 30.12.1990 M095 50 Kilometres Race Walk Men 4: 05: 02 Dudince (SVK) 23.03.2019 4: 13: 15 Dudince (SVK) 20.03.2021  
CZE 14628542 ĎURDIAKOVÁ Tereza Žena 20.02.1991 W370 35 Kilometres Race Walk Women              
CZE 14326983 GDULA Lukáš človeče 06.12.1991 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 25: 50 Podebrady (CZE) 09.04.2016 1: 35: 14 Olomouc (SK) 10.04.2021  
CZE 14695933 HLAVÁČ Vít človeče 26.02.1997 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 26: 55 Gävle (SWE) 14.07.2019 1: 29: 12 Olomouc (SK) 10.04.2021  
CZE 14911548 HLAVÁČOVÁ Klára Žena 01.04.2003 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 50: 42 Dudince (SVK) 20.03.2021 50: 42 Dudince (SVK) 20.03.2021  
CZE 14812490 MARTÍNKOVÁ Eliška Žena 27.01.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 45: 52 Dudince (SVK) 20.03.2021 45: 52 Dudince (SVK) 20.03.2021  
CZE 14889962 MORÁVOK Jaromír človeče 22.03.2003 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 43: 48 Olomouc (SK) 01.08.2020 44: 12 Dudince (SVK) 20.03.2021  
CZE 14786553 ZIKMUNDOVÁ Jana Žena 02.10.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 50: 36 Dudince (SVK) 20.03.2021 50: 36 Dudince (SVK) 20.03.2021  

 

ESP 14326981 AMEZCUA Alberto človeče 10.05.1992 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 19: 46 Olympijský štadión, Londýn (GBR) 13.08.2017 1: 19: 54 Murcia (ESP) 14.03.2021
ESP 14481710 BERMÚDEZ Manuel človeče 12.12.1997 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 58: 46 Sevilla (ESP) 14.02.2021 3: 58: 46 Sevilla (ESP) 14.02.2021
ESP 14526967 CHAMOSA Antia Žena 07.10.1999 W370 35 Kilometres Race Walk Women 2: 58: 22 Sevilla (ESP) 14.02.2021 2: 58: 22 Sevilla (ESP) 14.02.2021
ESP 14166735 DÍAZ Jose Ignacio človeče 22.11.1979 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 48: 08 Olympijský štadión, Londýn (GBR) 13.08.2017      
ESP 14515916 GARCIA Diego človeče 19.01.1996 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 18: 58 La Coruña (ESP) 08.06.2019 1: 19: 40 Murcia (ESP) 14.03.2021
ESP 14166435 GARCIA Jesús Ángel človeče 17.10.1969 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 39: 54 Podebrady (CZE) 20.04.1997 4: 04: 36 Sevilla (ESP) 14.02.2021
ESP 14410264 GARCÍA-CARO laura Žena 16.04.1995 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 28: 15 Olympiastadion, Berlín (GER) 11.08.2018 1: 31: 09 Murcia (ESP) 14.03.2021
ESP 14261420 GONZALEZ Raquel Žena 16.11.1989 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 28: 36 Taicang (CHN) 03.05.2014 1: 30: 47 Murcia (ESP) 14.03.2021
ESP 14783907 GENTLEMAN Jose Luis človeče 12.05.2002 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 42: 16 Sevilla (ESP) 14.02.2021 42: 16 Sevilla (ESP) 14.02.2021
ESP 14261245 JUÁREZ maria Žena 27.09.1993 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 34: 22 Murcia (ESP) 14.03.2021 1: 34: 22 Murcia (ESP) 14.03.2021
ESP 14261245 JUÁREZ maria Žena 27.09.1993 W370 35 Kilometres Race Walk Women 2: 54: 36 Sevilla (ESP) 14.02.2021 2: 54: 36 Sevilla (ESP) 14.02.2021
ESP 14812748 LOPEZ Jorge človeče 08.10.2002 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 42: 49 Antequera (ESP) 31.01.2021 42: 49 Antequera (ESP) 31.01.2021
ESP 14165989 LOPEZ Miguel Angel človeče 03.07.1988 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 19: 14 National Stadium, Beijing (CHN) 23.08.2015 1: 21: 02 Murcia (ESP) 14.03.2021
ESP 14812945 LUMBRERAS Alicia Žena 05.08.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 49: 00 Murcia (ESP) 14.03.2021 49: 00 Murcia (ESP) 14.03.2021
ESP 14410246 MARTIN Álvaro človeče 18.06.1994 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 19: 36 Roma (ITA) 07.05.2016 1: 20: 59 Murcia (ESP) 14.03.2021
ESP 14783906 MCGRATH paul človeče 07.03.2002 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 41: 39 Sevilla (ESP) 14.02.2021 41: 39 Sevilla (ESP) 14.02.2021
ESP 14783962 MOYA maria Žena 14.02.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 50: 41 Sevilla (ESP) 14.02.2021 50: 41 Sevilla (ESP) 14.02.2021
ESP 14783957 SHEPHERD pablo človeče 31.03.2003 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 42: 30 Sevilla (ESP) 14.02.2021 42: 30 Sevilla (ESP) 14.02.2021
ESP 14692693 PEREZ José Manuel človeče 10.09.1999 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 23: 11 La Coruña (ESP) 08.06.2019 1: 23: 18 Murcia (ESP) 14.03.2021
ESP 14470735 PEREZ Mary Žena 29.04.1996 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 26: 36 Olympiastadion, Berlín (GER) 11.08.2018 1: 28: 26 Murcia (ESP) 14.03.2021
ESP 14282501 TAKÉS Júlia Žena 29.06.1989 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 27: 58 La Coruña (ESP) 02.06.2018 1: 32: 19 Murcia (ESP) 14.03.2021
ESP 14282501 TAKÉS Júlia Žena 29.06.1989 W370 35 Kilometres Race Walk Women            
ESP 14474630 TUR marc človeče 30.11.1994 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 54: 51 El Vendrell (ESP) 10.02.2019      
ESP 14741091 VILCHEZ Celia Žena 09.10.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 49: 25 Sevilla (ESP) 14.02.2021 49: 25 Sevilla (ESP) 14.02.2021
EST 14164657 ADUSOO Panna človeče 29.07.1985 M095 50 Kilometres Race Walk Men 4: 35: 13 Alytus (LTU) 19.05.2019      
FIN 14688860 HAVA Joni človeče 14.06.1999 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 28: 30 Espoo (FIN) 18.04.2021 1: 28: 30 Espoo (FIN) 18.04.2021
FIN 14802582 JOKINEN Jerry človeče 18.03.2002 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 43: 58 Espoo (FIN) 18.04.2021 43: 58 Espoo (FIN) 18.04.2021
FIN 14659904 KIVIMÄKI Anniina Žena 03.03.1999 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 42: 52 Gävle (SWE) 14.07.2019      
FIN 14333757 KUIKKA Tiia Žena 30.11.1994 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 38: 03 Dudince (SVK) 20.03.2021 1: 38: 03 Dudince (SVK) 20.03.2021
FIN 14259196 NEUVONENÝ Elisa Žena 19.03.1991 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 35: 09 Podebrady (CZE) 08.04.2017 1: 40: 37 Espoo (FIN) 18.04.2021
FIN 14379680 OJALA alexia človeče 09.12.1992 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 46: 25 Dudince (SVK) 19.03.2016      
FIN 14182365 PARTANEN Veli-Matti človeče 28.10.1991 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 24: 01 Seinäjoki (FIN) 20.07.2017      
FRA 14367578 ANDRIEU Hugo človeče 16.10.1992 M095 50 Kilometres Race Walk Men 4: 05: 15 Taicang (CHN) 05.05.2018      
FRA 14714656 BERETTA zhovievavosť Žena 22.12.1997 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 34: 15 Podebrady (CZE) 06.04.2019      
FRA 14820624 BIRÉ-HESLOUIS Maële Žena 17.12.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 48: 43 Štádium Municipal, Albi (FRA) 13.09.2020      
FRA 14632699 Bordier gabriel človeče 08.10.1997 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 20: 19 Podebrady (CZE) 10.10.2020      
FRA 14183680 CAMPION Kevin človeče 23.05.1988 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 20: 28 Podebrady (CZE) 08.04.2017      
FRA 14886051 HRANA Elvina Žena 06.02.2003 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20            
FRA 14836046 DREVILLE Lucas človeče 26.06.2002 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 44: 57 Štádium Municipal, Albi (FRA) 13.09.2020      
FRA 14796705 DUC Matteo človeče 25.03.2001 M092 20 Kilometres Race Walk Men            
FRA 14820628 DURAND Dimitri človeče 03.06.2002 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 42: 26 Štádium Municipal, Albi (FRA) 13.09.2020      
FRA 14680818 KUSTER David človeče 25.03.1999 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 24: 01 Naumburg (GER) 13.04.2019 1: 24: 43 Dudince (SVK) 20.03.2021
FRA 14731312 MADELINE-DEGY martin človeče 07.03.2001 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 37: 05 Villenave D'Ornon (FRA) 29.08.2020      
FRA 14334959 MENUET Emilie Žena 27.09.1991 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 31: 38 La Coruña (ESP) 28.05.2016      
FRA 14828766 MOUTARD Camille Žena 11.07.2001 W092 20 Kilometres Race Walk Women            
FRA 14836045 PETER florian človeče 19.06.2002 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 46: 17 Epinal (FRA) 17.03.2019      
FRA 14850216 STEY Pauline Žena 09.09.2001 W092 20 Kilometres Race Walk Women            
FRA 14688495 TERREC Eloise Žena 10.08.1998 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 35: 15 Podebrady (CZE) 06.04.2019      
FRA 14749649 TERREC Maële Žena 24.11.2001 W092 20 Kilometres Race Walk Women            
Nem. 14359851 BOSWORTH Tomáš človeče 17.01.1990 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 19: 38 Gold Coast (AUS) 08.04.2018 1: 26: 24 Royal Botanic Kew Garden, London (GBR) 26.03.2021
Nem. 14577176 CORBISHLEY Cameron človeče 31.03.1997 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 24: 42 Leeds (GBR) 30.06.2019      
Nem. 14527232 DAVIES Bethan Žena 07.11.1990 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 31: 53 Lugano (SUI) 11.03.2018 1: 37: 04 Royal Botanic Kew Garden, London (GBR) 26.03.2021
Nem. 14426119 LEVIS Vres Žena 25.10.1993 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 34: 49 Leeds (GBR) 30.06.2019 1: 35: 44 Royal Botanic Kew Garden, London (GBR) 26.03.2021
GER 14453089 BREMBACH Nils človeče 23.02.1993 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 20: 42 Olympijský štadión, Londýn (GBR) 13.08.2017      
GER 14191897 DOHMANN , Carl človeče 18.05.1990 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 45: 21 Olympijský štadión, Londýn (GBR) 13.08.2017 3: 48: 54 Frankfurt (GER) 10.04.2021
GER 14496252 FEIGE Saskia Žena 13.08.1997 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 30: 40 Naumburg (GER) 13.04.2019 1: 31: 37 Frankfurt (GER) 10.04.2021
GER 14518350 JUNGHANNß Karl človeče 06.04.1996 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 47: 01 Olympijský štadión, Londýn (GBR) 13.08.2017      
GER 14702376 KÖPP Lev človeče 23.05.1998 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 22: 20 Biberach (GER) 18.10.2020      
GER 14889944 LEIPE alina Žena 12.03.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 50: 40 Frankfurt (GER) 10.04.2021 50: 40 Frankfurt (GER) 10.04.2021
GER 14193195 LINKE Christopher človeče 24.10.1988 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 18: 42 La Coruña (ESP) 08.06.2019      
GER 14326980 POHĽA Hagen človeče 05.03.1992 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 19: 58 Podebrady (CZE) 09.04.2016      
GER 14788772 RIEDEL Lena Žena 05.12.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 49: 51 Frankfurt (GER) 10.04.2021 49: 51 Frankfurt (GER) 10.04.2021
GER 14788768 RIEDEL Sina Žena 05.12.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 50: 20 Frankfurt (GER) 10.04.2021 50: 20 Frankfurt (GER) 10.04.2021
GER 14569067 SEILER Nathaniel človeče 06.04.1996 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 48: 44 Frankfurt (GER) 10.04.2021 3: 48: 44 Frankfurt (GER) 10.04.2021
GRE 14280590 DRISBIOTI Antigona Žena 21.03.1984 W370 35 Kilometres Race Walk Women 2: 50: 04 Megara (GRE) 28.02.2021 2: 50: 04 Megara (GRE) 28.02.2021
GRE 14759195 FIÁSKA olga Žena 09.11.2001 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 36: 53 Megara (GRE) 28.02.2021 1: 36: 53 Megara (GRE) 28.02.2021
GRE 14758677 FILTISAKOU Kiriaki Žena 14.08.2000 W370 35 Kilometres Race Walk Women 2: 55: 15 Megara (GRE) 28.02.2021 2: 55: 15 Megara (GRE) 28.02.2021
GRE 14669791 KÚRKOUTSAKI Efstathia Žena 31.01.1998 W370 35 Kilometres Race Walk Women 3: 12: 07 Megara (GRE) 28.02.2021 3: 12: 07 Megara (GRE) 28.02.2021
GRE 14520074 PAPADOPOULOU Christina Žena 05.09.1996 W370 35 Kilometres Race Walk Women            
GRE 14195399 PAPAMICHAIL Alexandros človeče 18.09.1988 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 49: 56 Olympijský štadión, Londýn (GBR) 11.08.2012 3: 51: 03 Dudince (SVK) 20.03.2021
GRE 14280966 TSINOPOULOU Panagiota Žena 16.10.1990 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 31: 39 Ivano-Frankivsk (UKR) 14.03.2020 1: 32: 33 Antalya (TUR) 27.03.2021
Ma 14392231 BAGDÁNY Tomáš človeče 12.04.1995 M095 50 Kilometres Race Walk Men            
Ma 14698801 BÁNHIDI Eszter Žena 15.11.2000 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 44: 16 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021 1: 44: 16 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021
Ma 14711972 BANK Leon človeče 25.04.2003 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 50: 24 Zagreb (CRO) 26.10.2019      
Ma 14664909 BIRÓNE DR MOLNÁR Valeria Žena 03.03.1977 W370 35 Kilometres Race Walk Women            
Ma 14748761 CSÖRGŐ Dóra Žena 07.10.2001 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 53: 21 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021 1: 53: 21 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021
Ma 14196430 HELEBRANDT Kamarát človeče 12.01.1989 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 22: 31 Estádio Olímpico, Rio de Janeiro (Braz.) 12.08.2016 1: 24: 08 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021
Ma 14363716 KOVÁCS Barbara Žena 26.07.1993 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 32: 44 Olympijský štadión, Londýn (GBR) 13.08.2017 1: 33: 13 Dudince (SVK) 20.03.2021
Ma 14396421 RÉCSEI Rita Žena 30.01.1996 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 34: 43 Békéscsaba (HUN) 30.04.2017 1: 39: 46 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021
Ma 14390883 SRP Mikloš človeče 06.03.1993 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 57: 06 Dudince (SVK) 19.03.2016 3: 57: 57 Dudince (SVK) 20.03.2021
Ma 14366757 TOKODI David človeče 03.05.1991 M095 50 Kilometres Race Walk Men 4: 03: 20 Dudince (SVK) 23.03.2019 4: 05: 57 Dudince (SVK) 20.03.2021
Ma 14712862 TÓTH Norbert človeče 07.10.2001 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 30: 49 Békéscsaba (HUN) 27.09.2020 1: 37: 54 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021
IRL 14327130 BOYCE Brendan človeče 08.10.1986 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 48: 13 Alytus (LTU) 19.05.2019      
IRL 14459884 MCMANAMON Cian človeče 10.11.1991 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 24: 03 Podebrady (CZE) 21.05.2017 1: 28: 54 Murcia (ESP) 14.03.2021
IRL 14375229 VEALE kate Žena 05.01.1994 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 37: 52 St Anne's Park, Dublin (IRL) 07.12.2019 1: 38: 40 Dudince (SVK) 20.03.2021
ITA 14380236 AGRUSTI Andrea človeče 30.08.1995 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 55: 09 Taicang (CHN) 05.05.2018      
ITA 14424313 ANTONELLI Michele človeče 23.05.1994 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 49: 07 Podebrady (CZE) 21.05.2017 4: 06: 05 Ostia (ITA) 23.01.2021
ITA 14573604 BARCELLA Lidia Žena 21.04.1997 W370 35 Kilometres Race Walk Women 2: 58: 44 Grosseto (ITA) 26.01.2020 3: 02: 02 Ostia (ITA) 23.01.2021
ITA 14420446 BECCHETTI Mariavittoria Žena 12.12.1994 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 30: 05 Grottaglie (ITA) 07.03.2021 1: 30: 05 Grottaglie (ITA) 07.03.2021
ITA 14795349 BREDA Daniele človeče 12.11.2002 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 43: 35 Modena (ITA) 18.10.2020      
ITA 14832833 CAPOSTAGNO Filippo Antonio človeče 09.08.2002 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 44: 47 Modena (ITA) 18.10.2020      
ITA 14546341 CHIESA Stefano človeče 25.05.1996 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 48: 25 Tilburg (NED) 06.10.2019      
ITA 14428757 COLOMBI Nicole Žena 29.12.1995 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 32: 28 Podebrady (CZE) 06.04.2019 1: 35: 30 Ostia (ITA) 23.01.2021
ITA 14335205 CURIAZZI Federica Žena 14.08.1992 W370 35 Kilometres Race Walk Women 3: 10: 09 Grosseto (ITA) 26.01.2020 3: 10: 57 Ostia (ITA) 23.01.2021
ITA 14200128 DE LUCA Marco človeče 12.05.1981 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 44: 47 Roma (ITA) 08.05.2016      
ITA 14832837 FERRARI Anna Žena 02.01.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 49: 58 Grottaglie (ITA) 07.03.2021 49: 58 Grottaglie (ITA) 07.03.2021
ITA 14577182 FORESTI Beatrice Žena 29.10.1998 W370 35 Kilometres Race Walk Women 3: 11: 14 Grosseto (ITA) 26.01.2020 3: 15: 40 Ostia (ITA) 23.01.2021
ITA 14411785 FORTUNATO Francesco človeče 13.12.1994 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 22: 01 Olympijský štadión, Londýn (GBR) 13.08.2017 1: 23: 15 Grottaglie (ITA) 07.03.2021
ITA 14812546 GAMBA Gabriele človeče 22.01.2002 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 42: 39 Modena (ITA) 18.10.2020      
ITA 14284455 GIORGI Eleonora Anna Žena 14.09.1989 W370 35 Kilometres Race Walk Women 2: 43: 43 Grosseto (ITA) 26.01.2020 3: 00: 21 Ostia (ITA) 23.01.2021
ITA 14200480 GIUPPONI Matthew človeče 08.10.1988 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 19: 58 Podebrady (CZE) 10.10.2020 1: 21: 46 Grottaglie (ITA) 07.03.2021
ITA 14750751 LIVIANI Francesca Žena 14.03.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 52: 17 Grottaglie (ITA) 07.03.2021 52: 17 Grottaglie (ITA) 07.03.2021
ITA 14284942 PALMISANO Antonella Žena 06.08.1991 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 26: 36 Olympijský štadión, Londýn (GBR) 13.08.2017      
ITA 14327128 STANO Massimo človeče 27.02.1992 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 17: 45 La Coruña (ESP) 08.06.2019      
ITA 14829544 TITONE Alessia Žena 02.06.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 49: 19 Modena (ITA) 18.10.2020 50: 12 Grottaglie (ITA) 07.03.2021
ITA 14201596 TONTODONATI Federico človeče 30.10.1989 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 20: 12 Grottaglie (ITA) 07.03.2021 1: 20: 12 Grottaglie (ITA) 07.03.2021
ITA 14285390 TRAPLETTI valentina Žena 12.07.1985 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 29: 57 Olympiastadion, Berlín (GER) 11.08.2018 1: 29: 58 Grottaglie (ITA) 07.03.2021
LAT 14289995 IGNATE Modrá Žena 02.08.1985 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 42: 09 Leamington (GBR) 20.05.2007      
LAT 14211066 RUMBENIEKS Arnis človeče 04.04.1988 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 54: 43 Dudince (SVK) 20.03.2021 3: 54: 43 Dudince (SVK) 20.03.2021
LAT 14430739 SAULGRIEZIS Raivo človeče 04.07.1994 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 27: 01 Lutsk (UKR) 10.03.2018      
LAT 14510997 SMOLONSKIS Ruslans človeče 15.12.1996 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 55: 00 Antalya (TUR) 06.03.2021 3: 55: 00 Antalya (TUR) 06.03.2021
LTU 14771733 DAILIDONYTĖ Toma Žena 23.02.2003 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 53: 31 Alytus (LTU) 19.05.2019 54: 18 Dudince (SVK) 20.03.2021
LTU 14816217 DUMBLIAUSKAS Ignas človeče 17.02.2003 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 51: 37 Gdaňsk (POL) 07.09.2019      
LTU 14558959 KAVALIAUSKAITĖ Austeja Žena 25.05.2000 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 55: 33 Alytus (LTU) 09.06.2017      
LTU 14367542 MASTIANICA Artur človeče 30.07.1992 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 22: 55 Alytus (LTU) 18.09.2020      
LTU 14781342 MEŠKAUSKAITĖ Adrija Žena 07.09.2001 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 39: 25 Dudince (SVK) 20.03.2021 1: 39: 25 Dudince (SVK) 20.03.2021
LTU 14211577 ŠUŠKEVIČIUS Tadas človeče 22.05.1985 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 51: 58 Dudince (SVK) 22.03.2014 4: 00: 05 Dudince (SVK) 20.03.2021
LTU 14508590 VAICIUKEVIČIŪTĖ Monika Žena 03.04.1996 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 32: 39 Podebrady (CZE) 08.04.2017 1: 35: 56 Dudince (SVK) 20.03.2021
LTU 14290435 VIRBALYTĖ Brigita Žena 01.02.1985 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 27: 59 Olympiastadion, Berlín (GER) 11.08.2018 1: 31: 29 Dudince (SVK) 20.03.2021
LTU 14211649 ŽIŪKAS marius človeče 29.06.1985 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 20: 31 Adelaide (AUS) 11.02.2018 1: 20: 58 Dudince (SVK) 20.03.2021
NED 14891519 JANSEN paul človeče 01.05.1973 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 38: 10 Naumburg (GER) 13.04.2019      
NOR 14941296 HAUKENES Håvard človeče 22.04.1990 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 23: 15 Roma (ITA) 07.05.2016      
POL 14216316 AUGUSTYN Rafał človeče 14.05.1984 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 20: 53 Zaniemsyl (POL) 21.04.2012 1: 25: 00 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021
POL 14840181 BŁAŻEJEWSKA Amelia Žena 31.03.2003 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20            
POL 14216389 BLOCKI Damian človeče 28.04.1989 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 21: 29 Olympijský štadión, Londýn (GBR) 13.08.2017 1: 25: 16 Youngsfield, Cape Town (RSA) 27.02.2021
POL 14293604 ELLWARD Agnieszka Žena 26.03.1989 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 36: 18 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021 1: 36: 18 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021
POL 14216617 FEDACZYŃSKI Rafał človeče 03.12.1980 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 46: 05 Dudince (SVK) 26.03.2011      
POL 14216783 JELONEK jakub človeče 07.07.1985 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 56: 33 Dudince (SVK) 23.03.2019      
POL 14749517 LOREK Antonina Žena 11.02.1995 W370 35 Kilometres Race Walk Women            
POL 14701404 NIEDZIAŁEK Łukasz človeče 15.03.2000 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 21: 23 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021 1: 21: 23 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021
POL 14546622 NIEDZIAŁEK olga Žena 30.06.1997 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 34: 34 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021 1: 34: 34 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021
POL 14217545 SIKORA Rafał človeče 17.02.1987 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 46: 16 Dudince (SVK) 26.03.2011 4: 07: 56 Dudince (SVK) 20.03.2021
POL 14217744 TOMALA Dawid človeče 27.08.1989 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 20: 30 Olomouc (SK) 30.03.2013      
POL 14840175 WALERIAŃSKYK Kinga Žena 19.08.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20            
POL 14473908 ZDZIEBŁO Kateřina Žena 28.11.1996 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 30: 35 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021 1: 30: 35 Békéscsaba (HUN) 18.04.2021
BY 14750479 BERNARDO maria Žena 19.10.1999 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 36: 30 Almeirim (POR) 10.04.2021 1: 36: 30 Almeirim (POR) 10.04.2021
BY 14294809 CABECINHA ana Žena 29.04.1984 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 27: 46 National Stadium, Beijing (CHN) 21.08.2008 1: 35: 46 Almeirim (POR) 10.04.2021
BY 14512150 COELHO rui človeče 26.09.1994 M095 50 Kilometres Race Walk Men 4: 11: 27 Porto de Mos (POR) 10.01.2021 4: 11: 27 Porto de Mos (POR) 10.01.2021
BY 14876023 DNI pedro človeče 21.02.2003 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 45: 05 Almeirim (POR) 10.04.2021 45: 05 Almeirim (POR) 10.04.2021
BY 14294931 HENRIQUES Inês Žena 01.05.1980 W370 35 Kilometres Race Walk Women 2: 45: 51 Porto de Mos (POR) 07.01.2018      
BY 14828248 MARQUES Bruna Žena 29.07.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 51: 16 Vila Nova De Gaia (POR) 01.03.2020      
BY 14816762 OPRAVÍ Inês Žena 11.04.2003 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 48: 39 Murcia (ESP) 14.03.2021 48: 39 Murcia (ESP) 14.03.2021
BY 14595142 SANTOS Hélder človeče 07.03.1996 M095 50 Kilometres Race Walk Men 4: 15: 47 Porto de Mos (POR) 10.01.2021 4: 15: 47 Porto de Mos (POR) 10.01.2021
BY 14849979 VIVEIROS adriana Žena 12.03.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 48: 24 Almeirim (POR) 10.04.2021 48: 24 Almeirim (POR) 10.04.2021
Rum. 14464289 ACATRINEI Mihaela Žena 26.02.1995 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 34: 56 Antalya (TUR) 27.03.2021 1: 34: 56 Antalya (TUR) 27.03.2021
Rum. 14219239 COCIORAN Marius Iulian človeče 10.07.1983 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 55: 59 Murcia (ESP) 17.05.2015 3: 59: 26 Dudince (SVK) 20.03.2021
Rum. 14893416 LATARETU Maria Diana Žena 19.06.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 50: 01 Craiova (ROU) 22.02.2020 51: 27 Antalya (TUR) 27.03.2021
Rum. 14219419 MIHÍILÍ Narcis Stefan človeče 04.08.1987 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 58: 17 Alytus (LTU) 19.05.2019      
Rum. 14893418 PLEȘU Ionuț Vasilică človeče 24.05.1998 M095 50 Kilometres Race Walk Men 4: 23: 38 Bucureşti (ROU) 02.11.2019      
Rum. 14877454 RĂDOI Pavol Remus človeče 16.11.1998 M095 50 Kilometres Race Walk Men 4: 18: 30 Dudince (SVK) 20.03.2021 4: 18: 30 Dudince (SVK) 20.03.2021
Rum. 14295903 RODEAN Ana Veronica Žena 23.06.1984 W370 35 Kilometres Race Walk Women            
SUI 14438258 FLOREZ STUDER Alejandro Francisco človeče 11.05.1971 M095 50 Kilometres Race Walk Men 4: 02: 37 Dudince (SVK) 19.03.2016      
SVK 14662815 BURZALOVÁ Hana Žena 03.11.2000 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 46: 25 Dudince (SVK) 20.03.2021 1: 46: 25 Dudince (SVK) 20.03.2021
SVK 14612644 ČIERNY Dominik človeče 01.11.1997 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 25: 47 Podebrady (CZE) 06.04.2019 1: 43: 52 Dudince (SVK) 20.03.2021
SVK 14546284 HAČUNDOVÁ Ema Žena 05.03.1999 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 45: 35 Békéscsaba (HUN) 28.04.2019 1: 47: 25 Dudince (SVK) 20.03.2021
SVK 14915055 HAKULINOVÁ Stanislava Žena 03.05.2003 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 52: 57 Antalya (TUR) 06.03.2021 52: 57 Antalya (TUR) 06.03.2021
SVK 14301399 KATERINKA CZAKOVÁ Mária Žena 02.10.1988 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 31: 03 Taicang (CHN) 05.05.2018 1: 35: 32 Dudince (SVK) 20.03.2021
SVK 14785795 KOVÁČ daniel človeče 01.07.2001 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 31: 42 Antalya (TUR) 06.03.2021 1: 31: 42 Antalya (TUR) 06.03.2021
SVK 14827413 RAGASOVÁ Alžbeta Žena 06.04.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 48: 55 Antalya (TUR) 06.03.2021 48: 55 Antalya (TUR) 06.03.2021
SVK 14465286 ÚRADNÍK Miroslav človeče 24.03.1996 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 22: 30 Podebrady (CZE) 10.10.2020      
SVK 14706121 ŽIARSKA Klaudia Žena 15.06.1999 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 48: 32 Zagreb (CRO) 26.10.2019      
SWE 14227638 KARLSTRÖM Perseus človeče 02.05.1990 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 18: 07 La Coruña (ESP) 08.06.2019 1: 18: 45 Murcia (ESP) 14.03.2021
TUR 14698109 BEKMEZ Meryem Žena 31.07.2000 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 28: 48 Antalya (TUR) 27.03.2021 1: 28: 48 Antalya (TUR) 27.03.2021
TUR 14825462 DEMIER dom Žena 16.02.2001 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 32: 14 Antalya (TUR) 06.03.2021 1: 32: 14 Antalya (TUR) 06.03.2021
TUR 14735421 PRIATELIA osud Žena 01.01.2000 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 33: 45 Antalya (TUR) 06.03.2021 1: 33: 45 Antalya (TUR) 06.03.2021
TUR 14828205 GÜNGÖR SERHAT človeče 01.03.2002 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 42: 06 Antalya (TUR) 27.03.2021 42: 06 Antalya (TUR) 27.03.2021
TUR 14740049 ILHAN Selman človeče 07.01.2000 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 25: 20 Ivano-Frankivsk (UKR) 14.03.2020 1: 25: 37 Antalya (TUR) 27.03.2021
TUR 14740048 IMUK Abdulselam človeče 10.10.1999 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 23: 28 Antalya (TUR) 06.03.2021 1: 23: 28 Antalya (TUR) 06.03.2021
TUR 14828206 KOÇER Songul Žena 01.01.2002 W091 10 Kilometres Race Walk Women Under 20 47: 39 Ivano-Frankivsk (UKR) 14.03.2020 50: 18 Antalya (TUR) 27.03.2021
TUR 14686326 KORKMAZ Saleh človeče 01.01.1997 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 18: 42 Antalya (TUR) 06.03.2021 1: 18: 42 Antalya (TUR) 06.03.2021
TUR 14436322 ŞENODUNCU Şahin človeče 24.04.1994 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 21: 47 Antalya (TUR) 16.02.2020 1: 23: 02 Antalya (TUR) 06.03.2021
TUR 14671701 TEKDAL Ayse Žena 28.10.1999 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 30: 12 Antalya (TUR) 27.03.2021 1: 30: 12 Antalya (TUR) 27.03.2021
TUR 14776222 TEKDAL Mustafa človeče 08.08.2002 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 44: 10 Alexandropoulis (GRE) 20.04.2019 44: 28 Antalya (TUR) 06.03.2021
Ukr. 14388144 BANZERUK ivan človeče 09.02.1990 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 44: 49 Letzigrund, Zürich (SUI) 15.08.2014      
Ukr. 14304058 BOROVSKA Nadiya Žena 25.02.1981 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 29: 22 Lutsk (UKR) 11.03.2018 1: 30: 41 Lutsk (UKR) 20.03.2021
Ukr. 14709161 FARINA Yana Žena 05.08.1999 W370 35 Kilometres Race Walk Women 3: 07: 26 Lutsk (UKR) 20.03.2021 3: 07: 26 Lutsk (UKR) 20.03.2021
Ukr. 14538832 HAVRYLYUK Tamara Žena 14.12.1995 W370 35 Kilometres Race Walk Women 2: 57: 26 Lutsk (UKR) 20.03.2021 2: 57: 26 Lutsk (UKR) 20.03.2021
Ukr. 14424732 HLAVAN Ihor človeče 25.09.1990 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 40: 39 Luzhniki, Moskva (RUS) 14.08.2013      
Ukr. 14815199 KORETSKYY Taras človeče 03.04.2002 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 42: 55 Ivano-Frankivsk (UKR) 14.03.2020 43: 28 Lutsk (UKR) 20.03.2021
Ukr. 14230127 KOVALENKO pohroma človeče 09.02.1987 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 19: 46 Alushta (UKR) 28.02.2014 1: 21: 55 Antalya (TUR) 06.03.2021
Ukr. 14230226 LOSEV ivan človeče 26.01.1986 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 19: 33 Alushta (UKR) 28.02.2014 1: 20: 46 Antalya (TUR) 06.03.2021
Ukr. 14445294 LITANYUK Valeriy človeče 02.04.1994 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 51: 27 Alytus (LTU) 19.05.2019 3: 56: 18 Antalya (TUR) 06.03.2021
Ukr. 14815198 MYTSYK Oleksandr človeče 26.03.2002 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 46: 07 Lutsk (UKR) 20.03.2021 46: 07 Lutsk (UKR) 20.03.2021
Ukr. 14388489 OLYANOVSKA Ljudmila Žena 20.02.1993 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 27: 09 Murcia (ESP) 17.05.2015 1: 29: 52 Antalya (TUR) 06.03.2021
Ukr. 14631780 RADKO Anton človeče 02.06.1995 M095 50 Kilometres Race Walk Men 3: 53: 29 Ivano-Frankivsk (UKR) 18.10.2020      
Ukr. 14375039 SHELEST Lyudmyla Žena 04.10.1974 W370 35 Kilometres Race Walk Women 3: 09: 03 Lutsk (UKR) 11.03.2018      
Ukr. 14815204 SHELEST Yehor človeče 13.07.2002 M091 10 Kilometres Race Walk Men Under 20 46: 33 Ivano-Frankivsk (UKR) 18.10.2020 47: 05 Lutsk (UKR) 20.03.2021
Ukr. 14538834 SHEVCHUK Hanna Žena 18.07.1996 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 29: 09 Lutsk (UKR) 20.03.2021 1: 29: 09 Lutsk (UKR) 20.03.2021
Ukr. 14742148 SHUMIK Viktor človeče 21.05.1998 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 21: 35 Ivano-Frankivsk (UKR) 14.03.2020 1: 26: 11 Lutsk (UKR) 20.03.2021
Ukr. 14731091 SOBCHUK Olena Žena 23.11.1995 W092 20 Kilometres Race Walk Women 1: 29: 12 Antalya (TUR) 16.02.2020 1: 30: 01 Antalya (TUR) 06.03.2021
Ukr. 14773027 YUDKINA Chrystyna Žena 04.12.1984 W370 35 Kilometres Race Walk Women            
Ukr. 14606601 ZABUZHENKO eduard človeče 18.04.1998 M092 20 Kilometres Race Walk Men 1: 19: 29 Antalya (TUR) 06.03.2021 1: 19: 29 Antalya (TUR) 06.03.2021