V sobotu 16. marca MÜHLTAL-GEHEN, v nedeľu 17. marca LUGANO TROPHY - Memorial Mario Albiseti

MÜHLTAL-GEHEN:

1700 MühltalgehenÚvodným podnikom chodecké závodné vonkajšie sezóny 2019 je 4.ročník "Eisenberger Mühltalgehen" na 15km (5km a 3km pre mládež) , v romantickom údolí Železných hôr ležiacimi medzi nemeckými mestami Gera a Jena (podrobnosti uvedieme v niektorom z najbližších článkov na našom webe), ktorý prebehne v sobotu 16. marca. Závod organizuje náš kamarát a partner Udo Schaeffer!  

SR budú zastupovať napospol pretekári AC Rumburk. Nižšie uvádzame štartové listiny.

GEHEN 15KM

 

Teilnehmend

klub

1

Albrecht, Jürgen

Apoldaer LV 90

2

Borsch, Steffen

SV Halle

3

Dräger, Helga

TS Esslingen

4

Dusek, Peter

AC Rumburk

5

Duskova, Nadozda

AC Rumburk

6

Evertz, Günter

Polizei SV Berlin

7

Gnauck, Dick

ASV Erfurt

8

Herrendoerfer, Ursula

Polizei SV Berlin

9

Höhne, Christoph

TV Fürstenwalde 1990

10

Hölters, Bernd Ocker

Polizei SV Berlin

11

Jakobi, Isabell

HC Stark Hermsdorf

12

Kiepert, Horst

MBB-SG Augsburg

13

Küchler, Christin

 

14

Markgraf, Yvonne

LG Süd Berlin

15

Meyer, Steffen

SV Breitenbrunn

16

Nedvidek, Martin

AC Rumburk

17

Ritzenhoff, Andreas

BTB Oldenburg

18

Schaeffer, Udo

ASV Erfurt/

Mühltallauf-Verein Eisenberg

19

Seck, Patrick

Polizei SV Berlin


GEHEN 5KM

Lfd.

Nie.

Teilnehmende

klub

1

Bernhardt, Brigitte

SC DHfK Leipzig

2

Ecklig, Joris

SV Halle

3

Engelhardt, Jennifer

HC Stark Hermsdorf

4

Fern, Thorsten

TuS Kelsterbach

4

Fiedler, Heinz

SC DHfK Leipzig

5

Fromm, Michaela

LC Eilenburger Land

6

Fromm, Paul

LC Eilenburger Land

7

Fromm, Paula

LC Eilenburger Land

8

Gasssauer, Robert

HC Stark Hermsdorf

9

Hammer, Wolfgang

Gehsportverein Regensburg

10

Holicova, Karolina

AC Rumburk

11

Kilgert, Hans

Gehsportverein Regensburg

12

Kockel, Arvid

SV Halle

13

Kotscha, Nina

HC Stark Hermsdorf

14

Meisel, Julia

HC Stark Hermsdorf

15

Nedvidkova, Katka

AC Rumburk

16

Neidel, Heidrun

TSG Leihgestern

17

Schneider, Lena

SV Halle


GEHEN 3KM

Lfd.

Nie.

Teilnehmende

klub

1

Fromm, Frederik

LC Eilenburger Land

2

Hille, Florian

Wendepunkt EG 2

3

Jungnickel, Anne Sophie

ASV Erfurt

4

Kropik, Franz

SVS-Leichtathletik

5

Menzel, Elias

LC Eilenburger Land

6

Pötzsch, Ashley

LC Eilenburger Land

7

Richard, Nick-Yoel

SV Halle

8

Riedel, Leon

LC Eilenburger Land

9

Rosenbaum, Lukas

Stendaler LV `92

10

Ullrich, Finja-Lee

LC Eilenburger Land

11

Ulrich, Pia

ASV Erfurt

12

Veselkova, Adela

AC Rumburk

13

Völkel, Laura

ASV Erfurt

14

Walter, Zuzuka

ASV Erfurt