Chodecké halové tabuľky ČR 2022 vrátane MČR Masters Ostrava, ME Masters Braga a Berlína
- redaktor
Chodecké tabuľky SR - 2022 vr. MČR MASTERS Ostrava, ME MASTERS Braga a Berlína
Žiačky staršie ako 3 000 m chôdze v hale
16:01.39h 1 Viktória BARTOŇOVÁ 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovka 1302
16:21.11h 1 Ostrava 2301
16:01.65h 2 Eliška KOKOROVÁ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovka 1302
17:06.31h 3 Kateřina HROMÁDKOVÁ 08 SK Vrchlabí "SK" Praha-Stromovka
17:48.88h MS Jablonec nad Nisou 2901
18:44.50 3 Jablonec nad Nisou 0902
17:30.21h 4 Michaela BOBOKOVÁ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovka 1302
18:37.96 2 Ostrava 2301
17:44.69h 5 Viktória VAŇKOVÁ 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovka 1302 ML
17:56.47h 6 Hana PETRUŠKOVÁ 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovka 1302
19:18.24h 3 Ostrava 2301
19:04.08h 7 Ema KÚDELKOVÁ 08 SK Vrchlabí "SK" Praha-Stromovka 1302
19:34.36 5 Jablonec nad Nisou 0902
20:19.06 MS Jablonec nad Nisou 2901
19:24.37h 8 Lucie REICHSTEINOVÁ 07 SK Vrchlabí "SK" Praha-Stromovka 13
19:25.20h 9 Nela SKUPIEŇOVÁ 07 AK Šternberk zs Praha-Stromovka 1302
20:14.44h 5 Ostrava 2301
20:47.28h 6 Karolína BRÁZDILOVÁ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Ostrava 2301
(10)
Ženy 3 000 m chôdze v hale
14:34.84h 1 Ema KLIMENTOVÁ 05 AK Šternberk zs Praha-Stromovka 1302 D
14:42.50h 1 Ostrava 2301
14:57:32h 1 Olomouc 3001
14:39.85 1 Klára HLAVÁČOVÁ 03 AC TEPO Kladno Praha-Stromovka 1302 J
14:47.59h MS Tereza ĎURDIAKOVÁ 91 USK Praha Ostrava 2301
14:56.22h 2 Adéla PITTNEROVÁ 06 SK Vrchlabie "SK" Praha-Stromovka 1302 D
15:26.14h 1 Jana ZIKMUNDOVÁ 02 AC Turnov, zs Ostrava 1901
15:58.56h 1 Štěpánka Kučerová-Pohlová 87 TJ Sokol Hradec Králové Ostrava 1203 V
15:56.28h 1 Katka NEDVIEDKOVÁ 04 AC Rumburk, zs Jablonec nad Nisou 1602 J
16:17.67h 2 Praha-Stromovka 1302
16:21.57h 1 Jablonec nad Nisou 0902
16:01.39h 1 Viktória BARTOŇOVÁ 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovka 1302 Ž
16:21.11h 1 Ostrava 2301
16:01.49h 3 Adela VESELKOVÁ 06 SAK Rumburk. Praha-Stromovka 1302 D
16:25.17h 1 Jablonec nad Nisou 2901
16:01.65h 2 Eliška KOKOROVÁ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovka 1302 Ž
(10)
16:10.71h 2 Johana PETŔÍKOVÁ 02 Spartak Praha 4 Praha-Stromovka 1302
16:34.62h MS Jablonec nad Nisou 2901
16:14.79h 2 Lenka BOROVIČKOVÁ 73 SK Nové Mesto nad Metujú Jablonec nad Nisou 1602 V
16:26.22h 2 Ostrava 1203
16:29.55h 7 Braga 2102
16:33.26 MS Jablonec nad Nisou 2901
16:20.76h 3 Michaela BAKLÍKOVÁ 01 AK ŠKODA Plzeň Praha-Stromovka 1302
16:39.38h MS Ostrava 2301
16:21.22h 4 Lucie KRINWALDOVÁ 05 AC Mladá Boleslav zs Praha-Stromovka 1302 D
16:29.56h 2 Jablonec nad Nisou 2901
16:31.89h 5 Michaela PLEŠÁKOVÁ 05 T J. Sokol České Budějovice Praha-Stromovka 1302 D
16:53.01h 5 Pavla CINKÁNOVÁ 01 AC Slovan Liberec, zs Praha-Stromovka 1302
19:18.24h 3 Ostrava 2301
17:06.32h 3 Kateřina HROMÁDKOVÁ 08 SK Vrchlabí "SK" Praha-Stromovka 1302 Ž
17:48.88h MS Jablonec nad Nisou 2901
18:44.50h 3 Jablonec nad Nisou 0902
17:29.19h 3 Štěpánka ŠLICHTOVÁ 03 TJ VTŽ Chomutov Praha-Stromovka 1302 J
18:03.50h 2 Ostrava 1901
17:30.21h 4 Michaela BOBOKOVÁ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovka 1302 D
18:37.96h 2 Ostrava 2301
17:44.69h 5 Viktória VAŇKOVÁ 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovka 1302ŽML
19:37.01h 4 Ostrava 2301
(20)
17:56.27h 7 Martina NETOLICKÁ 82 AC Slovan Liberec, zs Jablonec nad Nisou 2901 V
18:11.41h 2 Jablonec nad Nisou 0902
17:56.47h 6 Hana PETRUŠKOVÁ 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovka 1302 Ž
17:59.57h 6 Eliška BUĎÁRKOVÁ 05 SK Vrchlabí "SK" Praha-Stromovka 1302 D
17:59.61h 3 Veronika SCHOLZEOVÁ 98 SK Nové Mesto n/Metujú Jablonec nad Nisou 1602
18:24.12h 7 Anna VÝMOLOVÁ 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovka 1302 D
18:34.81 8 Nikola BOBOKOVÁ 05 TJ Slezan Frýdek-Místek. zs Praha-Stromovka 1302 D
19:17.99h 2 Ostrava 2301
18:36.15h 9 Ema KYSELICOVÁ 06 Atletika Južné Mesto zs Praha-Stromovka 1302 D
18:45.74 2 Ivana VRANKOVÁ 74 Orol Vyškov Olomouc 3001 V
18:46.33h 4 Michaela LHOTOVÁ 92 SK Nové Mesto nad Metují Jablonec nad Nisou 0902
19:18.81h MS Jablonec nad Nisou 2901
20:08.44h 4 Jablonec nad Nisou 1602
18:51.86h 4 Tereza PITTNEROVÁ 04 SK Vrchlabí "SK" Praha-Stromovka 1302 J
19:10.02h 3 Ostrava 1901
(30)
19:04. 08h 7 Ema KÚDELKOVÁ 08 SK Vrchlabí "SK" Praha-Stromovka 1302 Ž
19:34.36h 5 Jablonec nad Nisou 0902
20:19.06h MS Jablonec nad Nisou 2901
19:06.25h MS Nelly BUGÁROVÁ 01 AK ŠKODA Plzeň Ostrava 2301 22
19:08.18h 1 Anna MACHAČOVÁ 02 SSK Vítkovice, zs Ostrava 2301 22
19:24.37h 8 Lucie REICHSTEINOVÁ 07 SK Vrchlabí "SK" Praha-Stromovka 1302 Ž
19:25.20h 9 Nela SKUPIEŇOVÁ 07 AK Šternberk, zs Praha-Stromovka 1302 Ž
20:14.44h 5 Ostrava 2301
19:46.75h 3 Adela MALENOVSKÁ 06 Atletika Havířov 1965 Ostrava 2301 D
20:08.08h 4 Hana MAŠTALÍROVÁ 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Ostrava 2301 D
20:15.65h 9 Lenka MERHULÍKOVÁ 78 AC Česká Lipa Jablonec nad Nisou 2901 V
20:18.18h 3 Anna HALASOVÁ 03 Orol Vyškov Olomouc 3001 J
20:47.28h 6 Kateřina BRÁZDILOVÁ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Ostrava 2301 Ž
(40)
20:58.33h 4 Kristína PROKOPOVÁ 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Ostrava 1901 D
21:03.86h 1 Lucie VÍKA 03 Atletika Havířov 1965 Ostrava 2301 J
21:44.69h 5 Dominika VAŇKOVÁ 03 AC TEPO Kladno Ostrava 1901 J
23:08.76h 6 Daniela HOREJŠÍ 05 TJ Sokol Hradec Králové Jablonec nad Nisou 0902 D
24:18.52h 5 Zuzana FOJTÍKOVÁ 06 SSK Vítkovice, zs Ostrava 2301 D
Ženy 5 000 m chôdze v hale
22:15.47hmx 1 Tereza ĎURDIAKOVÁ 91 USK Praha Ostrava 2301
28:24 vonku 1 Lenka BOROVIČKOVÁ 73 SK Nové Mesto nad Metují Braga 2602 V
Žiaci 3 000 m chôdze v hale
16:40.49h 1 Ondřej PLECHÁČEK 08 AC Turnov, zs Praha-Stromovka 1302
16:45.15h 1 Jablonec nad Nisou 2901
17:10.29h 6 Jablonec nad Nisou 2601
16:46.95h 2 Šimon VÁCLAVÍK 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovka 1302
17:51.17h 3 Čenek TOPOR 07 Orol Vyškov Praha-Stromovka 1302
18:03.29h 1 Ostrava 2301
18:57.32h 4 Štefan HLADÍK 07 AC Pardubice Praha-Stromovka 1302
19:34.78h 5 Miroslav MYŠKA 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovka 1302 ML
20:55.91h 2 Ostrava 2301
19:44.21h 4 Vojtech VEJVANČICKÝ 08 AC Rumburk, zs Jablonec nad Nisou 0902
20:22.16h 7 Praha-Stromovka 1302
19:51.97h 6 Filip HODAČ 07 USK Praha Praha-Stromovka 1302
19:53.70h 2 Ondřej KRUPA 08 TJ LIAZ Jablonec n/Nisou Jablonec nad Nisou 0902
20:40.20h 8 Marek RÖSLER 08 AC Mladá Boleslav zs Praha-Stronovka 1302
Muži 3 000 m chôdze v hale
12:56.94h 1 Jaromír MORÁVEK 03 AK ŠKODA Plzeň Ostrava 1901 D
12:58.45h 1 Martin NEDVIEDOK 75 AC Rumburk, zs Jablonec nad Nisou 0902 V
13:16.83h 1 Jablonec nad Nisou 1602
13:48.68h 1 Roman HANYK 04 AC Turnov, zs Jablonec nad Nisou 2601 J
13:50.13h 2 Michal HANYK 02 AC Turnov, zs Jablonec nad Nisou 2601 22
14:22.65h 3 Albert KUKLA 05 SK Jeseniova Jablonec nad Nisou 2601 D
14:38.14h 4 Jaroslav ČIERNY 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., zs Jablonec nad Nisou 2601 V
14:52.25h 2 David ŠNAJDR 71 SK Nové Mesto nad Metujú Jablonec nad Nisou 1602 V
15:12.93h 2 Jablonec nad Nisou 0902
15:20.61h 5 Jablonec nad Nisou 2601
15:28.78h 1 Josef SMOLA 64 SMOLA CHUZE Praha Berlin/GER 1601 V
16:12.55h 3 Filip KLAZAR 06 SK Vrchlabí "SK" Jablonec nad Nisou 0902 D
16:38.84h 2 Ostrava 1901
16:16.67h 1 Tomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno Ostrava 1203 V
(10)
16:34.02h 2 Karel Konečný 70 TJ Spartak Trebišov Ostrava 1203 V
16:40.49h 1 Ondřej PLECHÁČEK 08 AC Turnov, zs Praha-Stromovka 1302 Ž
16:45.15h 1 Jablonec nad Nisou 2901
16:46.95h 2 Šimon VÁCLAVÍK 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovka 1302 Ž
17:10.29h 6 Jablonec nad Nisou 2601
17:51.17h 3 Čenek TOPOR 07 Orol Vyškov Praha-Stromovka 1302 Ž
18:03.29h 1 Ostrava 2301
18:00.56h 3 Pavel ŠIMONEK 66 Hviezda Pardubice, zs Ostrava 1203 V
18:41.17h 3 Jablonec nad Nisou 1602
18:50.14h 4 Jiří Janoušek 51 TJ Jiskra Otrokovice Ostrava 1203 V
18:50.32h 4 Štefan HLADÍK 07 AC Pardubice Praha-Stromovka 1302 Ž
18:55.38h 6 Petr ADAM 50 SK Nové Mesto nad Metují Braga 2102 V
19:10.03h 4 Jablonec nad Nisou 1602
19:30.54h 1 Jablonec nad Nisou 2901
19:34.78h 7 Jablonec nad Nisou 2601
19:34.78h 5 Miroslav MYŠKA 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovka 1302 Ž
20:55.91h 2 Ostrava 2301
19:44.21h 4 Vojtech VEJVANČICKÝ 08 AC Rumburk, zs Jablonec nad Nisou 0902 Ž
20:22.16h 7 Praha-Stromovka 1302
(20)
19:44.44h 5 Ján REIN 63 AC Rumburk, zs Jablonec nad Nisou 0902 V
19:51.97h 6 Filip HODAČ 07 USK Praha Praha-Stromovka 1302 Ž
19:53.70h 2 Ondřej KRUPA 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., zs Jablonec nad Nisou 2901 Ž
20:40.20h 8 Marek RÖSLER 08 AC Mladá Boleslav zs Praha-Stromovka 1302 Ž
23:48.88h 3 Eduard ACHRER 03 TJ Znojmo, zs Ostrava 1901 J
23:52.26h 5 Stanislav MAREK 42 TJ Spartak Trebišov, spolok Ostrava 1203 V
24:45.64h 1 Olomouc 3001
24:52.41h 2 Václav DOSTALÍK 40 Atletický klub Olomouc, zs Olomouc 3001 V
25:03.61h 7 Ostrava 1203
25:07.03h 2 Braga 2102
24:54.33h 6 Rostislav KOVÁŘ 51 Atletický klub Olomouc, zs Ostrava 1203 V
Muži 5 000 m chôdze v hale
19:55.03h 1 Vít HLAVÁČ 97 AC TEPO Kladno Praha-Stromovka 1302
20:25.88h 2 Lukáš GDULA 91 Hviezda Pardubice zs Praha-Stromovka 1302
20:53.90h 1 Jaromír MORÁVEK 03 AK ŠKODA Plzeň Praha-Stromovka 1302 J
20:57.60h 3 Adam ZAJÍČEK 03 Atletika Poruba zs Bratislava 3001 J
22:10.13h 3 Rostislav KOLÁŘ 87 SK Hranice zs Praha-Stromovka 1302
22:13.79h 1 Ostrava 2301
22:21.44h 4 Martin NEDVIEDOK 75 AC Rumburk, zs Praha-Stromovkka 1302 V
23:45.69h 5 Tomáš GDULA 97 Hviezda Pardubice zs Praha-Stromovka 1302
23:46.88h 2 Alexander MALYSA 97 VSK Univerzita Brno Ostrava 2301
24:14.20h 6 Praha-Stromovka 1302
24:20.84h 3 Robert HURDÁLOK 03 SK Nové Mesto nad Metujú Praha-Stromovka 1302 J
24:27.68h 1 Michal HANYK 02 AC Turnov, zs Jablonec nad Nisou 2901 22
24:35.96h 7 Praha-Stromovka 1302
(10)
25:04.96h 4 Roman HANYK 04 AC Turnov , zs Praha-Stromovka 1302 J
25:30.50h 1 Tomáš ENDRŠT 05 USK Praha Praha-Stromovka 1302 D
26:13.41h 2 Albert KUKLA 05 SK Jeseniova Praha-Stromovka 1302 D
26:52.87h 3 Vojtech NOVÁK 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, zs Praha-Stromovha 1302 D
27:08.39h 2 Daniel BALICZ 02 AC Mladá Boleslav zs Jablonce nad Nisou 2901 22
27:27.59h 3 Luděk ŠOLC 61 AC Mladá Boleslav zs Jablonec nad Nisou 2901 V
29:35.88h 4 Filip KLAZAR 06 SK Vrchlabí "SK" Praha-Stromovka 1302 D
30:24.71h 5 Eduard VODVÁŘKA 06 Atletika Južné Mesto zs Praha-Stromovka 1302 D
32:28 vonku 9 Petr ADAM 50 SK Nové Mesto nad Metují Braga 2602 V
35:18.98h 4 Miloslav SVITÁK 59 AC Česká Lipa Jablonec nad Nisou 2901 V
(20)
42:17 vonku 2 Václav DOSTALÍK 40 Atletický klub Olomouc, zs Braga 2602 V