Jablonec nad Nisouban az AC Rumburk egyértelmű uralma Honza Rein vezetésével

A KPD 3. fordulója keretében 3.000 méteres férfi és női gyaloglás zajlott a Jablonec nad Nisou-i atlétikai stadion tartán pályáján gyönyörű nyári időben.

A nőknél abszolút sorrendben győztes Lenka Borovičkovát és a versenyt megnyerő Eliška Martínkovát az AC Turnovból induló versenyen kívül a gyaloglóverseny lett. AC Rumburk bajnokság. Lenka határozottan nagyon elégedett volt a jóval 16 perc alatti teljesítményével, így séta után egy kis idővel "ügetést" végzett az 1.500 méteres futóverseny során. Nos, ügetés, én is szeretnék "ügetni" 4 perc/km sebességgel ...... A KPD második helyére került Katka Nedvídková (még jövőre idősebb diák 2004-ben!) Kiváló 16-os időben: 12 perc és ráadásul az új személyes rekordon - hatalmas gratuláció - jól látszik, hogy viseli... !!! Csak folytasd!

Martin Nedvídek egyértelműen megnyerte a férfiak versenyét 3.000 méteres gyalogláson rajt-cél rendszerrel, kiváló idővel, 13 perccel, megelőzve Michal Šanderát 08:14 perccel, aki viszont szó szerint "átgurította" a harmadik Pepa Smolát. 23:14 perc az utolsó fordulóban az idei vendégnél, éppen az AC Rumburkban. A negyedik helyen végzett Petr Dušek 2001. év szabadtéri személyes rekord 14:58, én is nagy gratula!!!

AC RUMBURK Pepával

De ez még nem minden, mert a legtöbb harcos (női és férfi) AC Rumburk sok más futási és technikai tudományágat is kapott, és összesített eredményeket mélyen, mielőtt mindenki pofátlanul. Így küzd a klubért!!  Logikusan óriási fölénnyel nyertek az AC Rumburk emberei, és nem maradhat el tőlük a szeptemberi kiesés a XNUMX. ligába. Csodálatos vasárnap volt! És sok szempontból inspiráló számomra is. Köszi AC Rumburk!!!!

Eredmények: 3.000 m gyalogló férfiak, nők