VERSENY 10km-ES SÉTÁLÓ NŐKNEK - CSEH NŐI MEGLEPÍTÉS ÉREM NÉLKÜL!

29.3.19. március 1.368-én, pénteken a toruni világbajnokság 1.368 m hosszú szabadtéri körpályája délelőtt először a gyalogosoké, délután pedig minden korosztályé volt. A verseny rajtja és befutója a fő atlétikai stadionban zajlott, amikor a rajt után a teljes első km-en a fő atlétikai stadion takartán pályája volt, ahonnan a versenyút a fenti körpályán folytatódott, hogy ismét célba érjen. a fő atlétikai stadionban a tartan pályán. Az XNUMX méteres kört a főúton, az atlétikai csarnok mentén alakították ki. A versenyek teljes autóforgalommal zajlottak, amikor a főút egy sávjának csak egy része volt fenntartva a pálya számára. Tekintettel arra, hogy pénteken nagyon nagy volt az autóforgalom, és gyakoriak voltak az autók, különösen a buszok és teherautók konvojoi, az egész versenyen az volt a legrosszabb, hogy mindezt fel kell lélegezni. Jaj, jaj, jaj. Ez nagy dolog volt, mert Toruńban egyébként rengeteg park van. Arany Podebrady! Szerencsére legalább erős szél fújt........ Kár, mert különben a szervezőket egyáltalán nem lehet hibáztatni - minden tökéletesen működött, egyetlen zökkenő nélkül, mint a drót, beleértve az eredmények azonnali online közzétételét is.

190329 Torun20

Mindkét női versenyen egyértelműen domináltak a győztesek, először a franciák Marie Astrid Monmessin, W60, 54: 39 perc s 5: 20 perc !!! és akkor Maria Dolores Marcos Valero, Spanyolország W35, aki 49:30 perces erővel 2:26 perccel vezetett a másodikhoz képest a célban. A cseh versenyzők nem tévedtek el ezen a nagyon erős nemzetközi versenyen, de sajnos éremig ezúttal nem értek el, nagyon magasan álltak. Nőink tavalyi nagy sikere után a malagai világbajnokságon most nagy csalódás ért. Ezzel a legjobb egyéni eredményt érte el 5. hely Lenka Borovičková, W45, 58: 44 perc, közvetlenül mögötte (az elhelyezési kritériumokat tekintve) érkezett 6. hely, Ivana Škařoupková, W40, 1:00: 56 óra és a 7. helyen Martina Netolická, W35, 59: 55 perc. A W50-es kategóriában Miloslava Reinová a 15., 1:04:54, Karolína Jeníková 16:1:07 a 31. helyen végzett. Naděžda Dušková W35, kizárták, ami kizárta a teljes női csapatot W35. Csapatban a legjobb helyezést a 4. hely érte el, W40 Škařoupková, Reinová, Jeníková, amikor 12-re álltak: 21 perc hiányzott a bronzig, de sikerült legyőzniük Írország (5. hely) és Hongkong/Kína (6. hely) csapatát.

A bal oldali képen: Kathrin Schulze, AUT, W35, 3. hely 52: 23 perc alatt, Sonia Demon, FR, W45, Gold 52: 14 perc, Brit Schröter, W40, GER, Gold 51: 56 perc alatt és Maria Perez Belloch , ESP , W35, 2. hely 52-ben: 11 perc!