Jaromír Morávek 5000: 21 Csehország junioroknál junioroknál, Junior Hanyk 28.29: 24 junioroknál, nagy meglepetés a junioroknál 53.39 méteren Klára Hlaváčová 3000: 14 és Ema Klimentová 24.93: 14. Minden versenyző magas színvonalú új személyes rekordot döntött!

210306 hegyi atlétikai óriás 143Az eredmények edzői szempontból történő értékelését Kateřina Čermáková szakszervezeti edzőtől lehet várni. Összesen 22 gyalogos indult a versenyeken (9 serdülő, 6 junior 3 méteren, 000 junior és három serdülő 4 méteren). Az ilyen alacsony létszámot (kategóriánként 5 főt engedélyeztek) a rendszeresen edzeni utánpótlás- és serdülőkorúak minimális létszáma, amikor a lányok helyzete kedvezőbb, valamint a járvány idején egyes ostravai kirándulásoktól való félelem. Meg kell ítélni az időket a járvány alatti képzési lehetőségek alapján, amelyek helyenként nagyon eltérőek lehetnek.

Tinédzserek között teljesen szuverén Emma volt Klimentova, 05, AK Šternberk, M. és J. Sadilová edzők, 14-es minőségi időben: 59.48 perc (OR 16 mp). Eredetileg a négyes éremért küzdött Alžběta Franklová, 05, SK Jeseniova, edző V. Molva, Katka Nedvídková, 04, AC Rumburk, edző M. Nedvídek, Lucie Krinwaldová, 05, AC Mladá Boleslav, edző J. és Anna Horáková , 05, AC Rumburk, edző J. Rein. Hamar megszökött Nedvidková (második a 15. percben: 50.23 perc - VAGY 9 mp alatt), ezt követi Krinwald (harmadik 15: 55.15 percben), további kettő fokozatosan veszített, és a futam végén Horáková (negyedik 16: 14.73 percben - OR 25 mp) megelőzte Franklovát (ötödik 16: 16.78 percben). Anna Výmolová, 80, Slezan Frýdek-Místek, edző J Nejezchleba (05: 17 perc) 36.73 másodperces hátránnyal a hatodik helyet szerezte meg. Tereza Mrázková, 04, Havířov Atletika 1965, edző J. Polášek (18: 18.64 perc OR) a nyolcadik helyen végzett.

V junior kategória Eliška kezdettől fogva rettenthetetlenül uralkodott Martínková, 02, AC Turnov, K. Čermáková edző, aki alig 13 percet futott be a célba; ott azonban kizárták. Klára a második helyen végzett Hlaváčová, 03, AC TEPO Kladno, J. Klesnil edző, aki Martínková kiesése után bajnoki címet szerzett minőségi időben 14: 24.93 perc (OR 64 mp); én nem A Zsigmond, 02, AC Turnov, edző K. Čermáková, nem sikerült felzárkóznia, ezüstérmet szerzett 14:41.72 perc alatt. A bronzérem 3:11 perces szakítással esett Hanának Kops, 03, Slezan Frýdek-Místek, edző J. Nejezchleba, idő 17: 52.08 perc.

Juniorok Jaromír kezdettől fogva uralkodott morva, 03, PITCH OF CHUZE Prága, K. Maternová edző, aki kiváló idővel nyert 21:28.29 perccel (OR 18 mp alatt); a másik Ádám Nyuszi, 03, Atlétika Poruba, Ketner K. edzője mindössze 22 másodperccel maradt el tőle - idő 21: 50.28 perc - VAGY 40 mp - szintén kiváló és több ezüstöt jelent az éremgyűjteményben. Harmadik hely és további érmek Daniel Balicz, 02, AC Mladá Boleslav, de már 3:43 perc volt a távolság az első pártól (25: 33.91 perc - OR 32 mp). 27. idő: 09.80 perc Štěpán Krupka, 03, SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE, K. Maternová edző, élete első versenyén jelzi tehetségét. Az egykori diákérmes Kryštof Alexa (03), az AC TEPO Kladno, az edző J. Klesnil, aki az ígéretes gyalogosok közé tartozik, aki a futást részesítette előnyben a magasabb médiabesorolásuk és a nagyobb számú indulási lehetőség miatt (3. 000 méteren 8-ban). :56 perc).

Csak három serdülők bajnoki érmeken osztoztak; a sorrend az indulás óta nem változott, Roman nyert Hanyk, 04, AC Turnov, edző D. Šnajdr, idő 24: 53.39 perc, Tomášek előtt Enderstem, 05, USK Prága, edző P. Brandejský (25: 16.40 perc - OR 49 mp alatt) és Patrik Sószóró, 04, AC Mladá Boleslav, edző J. Prückner (27: 16.12 perc - VAGY 6 mp alatt). MUDr. Petr Brandejský