Hlaváč 2020 gyalogosa, legyőzte Gdulát és Ďurdiakovát !!!

DSC0117Vít Hlaváč az év cseh gyalogosa!! Csehország idei bajnoka 50.000 3 m-en gyaloglásban és egyben Csehország friss rekorderje ezen a pályán (56:28,4:20 óra), valamint 2 km-en gyaloglás alelnöke (amikor megfosztották tőle A második bajnoki cím 50.000 perces büntetéssel megérdemelten győzött a szavazáson a SMOLA CHŮZE zs Vítek idén szinte hihetetlennek bizonyult. Lukáš Gdulát letaszította az ötvenes trónról. A sokkoló Csehország ráadásul rekordot hozott XNUMX XNUMX méteres gyaloglásban a pályán, amivel edzőjét, Ivo Pitákot is felülmúlta! Tisztelet! Nagy gratula!

A második helyen Lukáš Gdula, 20 km gyaloglás cseh bajnoka, 50.000 3 méteren pedig cseh alelnök végzett kiváló teljesítménnyel, 57:21,3:50.000 órával. A bátor harcos Lukáš is sérüléseivel küszködött, és bár nem védte meg a cseh bajnok XNUMX. címét, a nagyszombati pályán nyújtott XNUMX XNUMX méteres gyalogláson nyújtott teljesítményével határozottan megmutatta, hogy az olimpiai jelöléssel komolyan gondolja. teljesen komolyan. Gratulálunk a második helyhez! Nagy dicséret, és tartsa az ujjait!

A harmadik helyen az idei sétálóüstökös, Tereza Ďurdiaková, a 20 km-es gyaloglás idei meglepő cseh bajnoka, egyben Csehország 20000 XNUMX méteres gyaloglási rekordjának új tulajdonosa végzett. Gratulálunk a bronzéremhez!

Az év juniorja Jaromír Morávek lett, aki idén 5.000 méteren megdöntötte a junior Csehország rekordját, és ebben a gyalogló szakágban is junior cseh bajnok lett. Jövőre a mindössze 18 éves Jarda tökéletesen kezdte pályafutását, csak észben kell tartani, hogy ez csak a kezdete egy hosszú útnak..... Csak így tovább! Szívünkben tartunk!

Az idei év gyalogos üstököse, Tereza Ďurdiaková is teljesen meggyőzően lett az év felfedezettje.

És nem lehet vita az év edzőjéről, Ivo Pitákról, aki azon kívül, aki (Anežkánál...) az első ötös edzője, alapvetően részt vesz a hatodik és a hetedik gyalogos felkészítésében. A felmérés sorrendje és aláírta a cseh gyalogosok elmúlt több mint évtizedes sikerei !!! Pofázunk! Kár most így "elzártságba bújni". A történelem nagy vezérei általában nem ezt teszik. Az idő eldönti, hogy jó választás volt-e.......

Szavazás Chodec roku 2020 SMOLA CHŮZE zs

1. Hlaváč, 2. Gdula, 3. Ďurdiaková, 4. Drahotová, 5. Nedvídek, 6. Martínková, 7. Zikmundová, 8. Hlavenka, 9. Pohlová-Kučerová, 10. Kolář Rostislav

Az év juniorja: 1. Morávek

Az év felfedezése: 1. Ďurdiaková

Az év edzője: 1. Piták

Kategóriánként az első három helyezett ünnepélyes kihirdetése és értékeléseés jövő vasárnap 27.12. a verseny alatt "Chodecké Vánoce v Praze. Tekintettel arra, hogy ezt a versenyt ismert okok miatt törölték, úgy döntöttünk, hogy ünnepélyesen meghirdetjük ezt a felmérést 10.4.2021. április 20. OLOMOUC-ban az Olomouc Húszon, ami a következő évben egyben Csehország Bajnokság is lesz 15km-es férfi és női gyaloglásban és máris elárulhatom időkorlát nélkül XNUMXkm-en !!! Tehát húsz, mint MČR valóban minden gyalogosnak, aki a sétáló családunkhoz tartozik !!!

Minden bejelentésért elnézést kérünk a késésért, nem a mi hibánk... Szeretnénk, ha a szavazás meghirdetése ünnepélyes keretek között történne, ezért a jelenlegi helyzetre való tekintettel úgy döntöttünk, hogy 10.4.2021. április XNUMX-én meghirdetjük Olomoucban. Nem szeretnénk távolról vagy virtuálisan bejelenteni!