Anežka Drahotová BRONZE Nápolyban, Eliška Martínková győzelme Nagyszombatban, valamint Eliška Martínková, Vít Hlaváč és Adam Zajíček személyes rekordja !!

A cseh gyalogos válogatott az álmok hétvégéjét (12. július 14.7-2019.) töltötte. Él a cseh válogatott séta! A VISION WALK 2020 munka első eredményei gyümölcsöt, örömet és mindenekelőtt optimizmust hoznak a jövőre nézve!!

Head Gavle ME 22Az olaszországi Nápolyban rendezett világegyetemről Anežka Drahotová pénteki bronzérmét 20 km-es gyaloglás követte szombaton a tinédzserek és a serdülők a nagyszombati nemzetközi mérkőzésen Eliška Martínková személyi rekordjával, Adam Zajíček személyi rekord második helyen. Jarda Morávka a harmadik helyen, Jarda Morávka a negyedik helyen Klára Hlaváčová az 5.000 méteres gyaloglás versenyében úgy, hogy Vítek Hlaváč mindent a 11. helyen végzett a 22 éven aluliak Európa-bajnokságán a svédországi Gävlében, és főleg kiváló teljesítménnyel (szintén a személyes rekord) 1: 26:55 a 20 km-es gyalogláson.